سخنگوی وزارت صمت اعلام كرد؛

جزئیات قرعه کشی جدید خودرو

جزئیات قرعه کشی جدید خودرو به گزارش حراج کن، سخنگوی وزارت صمت ضمن تشریح جزئیات سومین دوره قرعه کشی یکپارچه خودرو، اظهار داشت: ثبت نام در قرعه کشی از روز چهارشنبه ۱۶ شهریور شروع می شود و ۳ روز هم ادامه دارد.امید قالیباف در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد ثبت نام در سومین دوره قرعه کشی یکپارچه خودرو، اظهار نمود: سومین دوره ثبت نام در قرعه کشی از روز چهارشنبه ۱۶ شهریور شروع می شود که ۳ روز هم مهلت دارد.
سخنگوی وزارت صمت اضافه کرد: در سومین دوره قرعه کشی یکپارچه حدود ۶۰ هزار خودرو عرضه می شود که ۵۰ درصد ظرفیت قرعه کشی به طرح جوانی و بیست درصد ظرفیت قرعه کشی به خودرو های فرسوده اختصاص می یابد که فراتر از ۱۰ درصد مندرج در قانون بودجه ۱۴۰۱ است.
وی اظهار داشت: تنها تفاوت نوبت سوم قرعه کشی یکپارچه با دفعات قبل دریافت استعلام از ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت برای متقاضیان مشمول طرح جایگزینی خودرو فرسوده است.
سخنگوی وزارت صمت ضمن اشاره به تنظیم مؤثر بازار خودرو با روش قرعه کشی یکپارچه اظهار داشت: آرامش و کاهش قیمت خودرو در بازار و افزایش ۸ برابری شانس برنده شدن برای خودرو های پرطرفدار همچون آثار مثبت قرعه کشی یکپارچه بود ضمن آنکه انتظار می رود تا آخر سال تمامی خودرو ها با افزایش تولید از شمول قرعه کشی بیرون بروند. همینطور احتمالا در این دور با افزایش تولید شاهد خروج خودروی دیگری از شمول قرعه کشی خواهیم بود.
وی در مورد فروش هایما، اظهار نمود: برای نخستین بار در سالهای اخیر خودروی هایما به صورت فروش فوق العاده توسط ایران خودرو ارائه شد که هم اکنون هم ظرفیت فروش وجود دارد.


منبع:

1401/06/15
11:02:25
0.0 / 5
331
تگهای خبر: بازار , برند , تولید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد جزئیات قرعه کشی جدید خودرو
نظر شما در مورد جزئیات قرعه کشی جدید خودرو
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳