محسن رضایی در افتتاحیه نمایشگاه خودرو مشهد:

تغییرات خوبی در خودروسازی ها در حال انجام می باشد ولی در ابتدای کاریم

تغییرات خوبی در خودروسازی ها در حال انجام می باشد ولی در ابتدای کاریم حراج کن: بیست و دومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد با حضور معاون اقتصادی رییس جمهور شروع به کار کرد.


به گزارش حراج کن به نقل از سایپانیوز، محسن رضایی معاون اقتصادی رییس جمهور ضمن حضور در غرفه گروه خودروسازی سایپا از محصولات و دست آورده ای این گروه خودروساز بازدید نمود.
رضایی در این بازدید و در پاسخ به سوالی درباب حمایت دولت از تامین نقدینگی جهت خودرو های شهری و اتوبوس اظهار داشت: نگاه دولت به حمایت سرمایه در گردش است چونکه دولت به توسعه اشتغال و تولید تاکید دارد و باید این مساله بصورت جدی گسترش یابد و درحال پیگیری است.
او اضافه کرد: رییس جمهور بصورت جدی و هفتگی مسایل خودروسازی را دنبال می کند و از وزیر صمت درباب اجرائی شدن فرمان هشت ماده ای نظارت و پیگیری مستمر دارد.
رضایی درباب صفر شدن خودرو های کف پارکینگ گروه خودروسازی سایپا اظهار داشت: این خبر خوبی است که مطرح شده و تغییرات خوبی در خودروسازی ها در حال انجام می باشد ولی این ابتدای کار است و باید با سرعت بیشتری دنبال شود.
در ادامه بهمن حسین زاده عضو هیات مدیره گروه سایپا توضیحاتی درباب عملکرد این گروه خودروساز ارائه داد.
حسین زاده درباب وضعیت خدمات بعد از فروش سایپا اظهار داشت: شرکت سایپا یدک با دارا بودن بیش از ۱۴۰۰ نمایندگی و عاملیت فروش دارای شبکه تامین قطعات و خدمات محصولات در سراسر ایران است که مسئولیت تامین قطعات تمامی محصولات گروه سایپا را به عهده دارد.
او اضافه کرد: در زمینه خودرو های تجاری و مباحث اسقاط خودرو نیازمند حمایت بیشتر دولت در تامین نقدینگی هستیم.
عضو هیات مدیره گروه سایپا با اعلان اینکه امسال شورای پول و اعتبار بر خلاف سالهای قبل هیچ نوع تسهیلاتی برای خودروسازان در نظر نگرفته خواهان حمایت بیشتر دولت دراین زمینه شد.
او درباب وضعیت خودرو های جدید گروه سایپا همچون شاهین و زمان ارائه آنها به بورس کالا اظهار داشت: گروه خودروسازی سایپا محصولات جدید خودرا در این نمایشگاه عرضه نموده که مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است و باتوجه به انجام مقدمات لازم و همکاریهای انجام شده با سازمان بورس، ان شاءالله هفته آتی خودروی شاهین در بورس کالا عرضه خواهد شد.

1401/06/11
12:14:39
0.0 / 5
4903
تگهای خبر: اقتصاد , بورس , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تغییرات خوبی در خودروسازی ها در حال انجام می باشد ولی در ابتدای کاریم
نظر شما در مورد تغییرات خوبی در خودروسازی ها در حال انجام می باشد ولی در ابتدای کاریم
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴