رئیس هیئت مدیره پارس كارن عنوان كرد؛

منحصر به فردترین پاویون ۴۰ سال اخیر ایران در نمایشگاه اتومبیلیتی

منحصر به فردترین پاویون ۴۰ سال اخیر ایران در نمایشگاه اتومبیلیتی حراج کن: حراج کن: علیرضا جعفری با اعلان اینکه پاویون ایران بزرگ ترین پاویون نمایشگاه اتومبیلیتی روسیه بوده، معتقد می باشد این پایون منحصر به فردترین پاویون چهل سال اخیر ایران بوده است.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، در ایام گذشته بیست وششمین نمایشگاه بین المللی خودرو روسیه موسوم به «اتوموبیلیتی ۲۰۲۲» با حضور پررنگ خودروسازان بزرگ ایرانی و فعالان صنعت لوازم یدکی و قطعات خودرو جمهوری اسلامی ایران در مسکو اجرا شد.
این نمایشگاه از ۲۲ تا ۲۵ آگوست (۳۱ مرداد لغایت ۳ شهریور) با مجوز سازمان توسعه تجارت و هماهنگی های سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه به نام انجمن تخصصی صنایع همگن نیروی محرکه و قطعه سازان کشور انجام شد که مجری برگزاری این پاویون شرکت «پارس کارن» بود.
علی رضا جعفری، رئیس هیات مدیره شرکت پارس کارن در ارتباط با این نمایشگاه اظهار داشت: در نمایشگاه اتومبیلیتی روسیه که نمایشگاهی معروف و معتبر در حوزه خودرو و قطعه سازان است، شرکت «پارس کارن» از جانب سازمان توسعه تجارت به عنوان مجری نمایشگاه انتخاب گردید تا این پاویون را که متولی آن انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور بود، به عنوان مجری برگزار نماییم.
وی در ارتباط با شرکت کنندگان ایرانی در این پاویون اظهار داشت: هیات بزرگی از ایران شامل بیش از ۱۲۰ نفر از تجار و کارآفرینان ما، چه در قالب بازدیدکننده، چه به عنوان غرفه دار در این نمایشگاه حضور پیدا کردند. پاویون جمهوری اسلامی ایران بیش از ۱۲۰۰ متر مربع بود که بزرگ ترین پاویون نمایشگاه بود. این پاویون که با همت سازمان توسعه تجارت و سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه و انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه قطعه سازان خودرو کشور برگزار شده بود، منحصربه فردترین پاویون چهل سال اخیر ایران بود.
جعفری در ارتباط با نحوه برگزاری این پاویون اظهار داشت: نمایشگاه اتوموبیلیتی در Expo Center مسکو انجام شد و بیشتر غرفه سازی های پاویون که شامل ۲۱ شرکت بود، توسط شرکت پارس کارن ساخته شد. از طرف دیگر پرسنل ما که شامل یک گروه متشکل از تیم اجرائی و مترجم بودند، از یک هفته قبل در یکی از بهترین هتل های روسیه مستقر شدند تا شرایط مطلوب برای ایجاد ارتباط بهتر بین هیات های تجاری ایران و سایر شرکت کنندگان را فراهم بیاوریم.

کاظم جلالی سفیر فوق العاده و نماینده تام الاختیار ایران در روسیه در غرفه تجاری محمد
وی در ارتباط با حضور مسئولان در این نمایشگاه اظهار داشت: دکتر فاطمی امین (وزیر صمت)، دکتر کاظم جلالی سفیر ایران در روسیه، علیرضا پیمان پاک (رییس سازمان توسعه تجارت)، دکتر نبوی (معاون وزیر و رئیس سازمان ایمیدرو)، دکتر منطقی (معاون وزیر)، دکتر آرام (معاون وزیر اقتصاد)، دکتر طاهری (رییس کمسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی)، آقای حسینی (از نمایندگان مجلس)، محمدعلی تیموری (مدیرعامل شرکت سایپا) و مهدی خطیبی (مدیرعامل شرکت ایران خودرو) میهمانان ویژه ی این نمایشگاه بودند.
دکتر علی رضا جعفری در ارتباط با تاثیر این نمایشگاه نیز اظهار داشت: این تعامل و همکاری بخش دولتی و خصوصی و تشکل ها سبب شد یک پاویون در خور و شأن جمهوری اسلامی ایران شکل بگیرد، به این امید که برای صادرکنندگان منشاء خیر باشد و هر روز شاهد توسعه صادرات غیرنفتی کشورمان باشیم. مطمئناً با استقبالی که شرکت های روس از شرکت های ایرانی داشتند، این اتفاق محقق می گردد و آینده بهتری در انتظار تولیدکنندگان ماست، به ویژه با سیاست هایی که دولت محترم در رابطه با کشورهای همسایه دارند، مطمئناً خبرهای خوبی در آینده خواهیم شنید.

دکتر علی رضا جعفری رئیس هیئت مدیره پارس کارن و عبدالرضا جعفری مدیر عامل شرکت پارس کارن
جعفری در آخر اضافه کرد: با تلاش شبانه روزی که سازمان توسعه تجارت و به خصوص سفارت ایران در روسیه دارند، بطور قطع روند صادرات رشد قابل توجه ای خواهد داشت.
گفتنی است شرکت «پارس کارن» از سال ۱۳۹۱ فعالیت خودرا درباب حضور در نمایشگاه های بین المللی و ارائه ی خدمات صادرات و واردات برای تسهیل در امر صادرات و واردات شروع کرد. این شرکت با هماهنگی و مجوز سازمان توسعه تجارت، برگزارکننده ی پاویون جمهوری اسلامی ایران یا اعزام هیات تجاری به نمایشگاه های چرم و کفش روسیه، نمایشگاه صنعت غذای روسیه، نمایشگاه ساختمان روسیه، نمایشگاه حلال کازان جمهوری تاتارستان، نمایشگاه نفت و گاز روسیه و نمایشگاه روس پلاست بوده است.
لازم به ذکر است شرکت پارس کارن علاوه بر روسیه، در نمایشگاه های بین المللی کشور چین هم پاویون جمهوری اسلامی را برگزار کرده است.
برای کسب اطلاعات بیش تر می توانید به سایت پارس کارن در نشانی http: //Parskaren.com یا به آدرس صفحه اینستاگرام pars_karen@ مراجعه کنید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1401/06/07
13:34:03
0.0 / 5
305
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد منحصر به فردترین پاویون ۴۰ سال اخیر ایران در نمایشگاه اتومبیلیتی
نظر شما در مورد منحصر به فردترین پاویون ۴۰ سال اخیر ایران در نمایشگاه اتومبیلیتی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳