تأکید استاندار تهران بر راه اندازی شبکه استانی برای تهران

تأکید استاندار تهران بر راه اندازی شبکه استانی برای تهران به گزارش حراج کن به گزارش حراج کن، استاندار تهران بر ضرورت راه اندازی شبکه استانی برای تهران تاکید کرد و اظهار داشت: در استان تهران برای اقدامات فرهنگی و اطلاع رسانی نیازمند شبکه اختصاصی استانی هستیم.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، محسن منصوری در انتها جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جلسه امروز ستاد به ریاست امام جمعه موقت تهران حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد برگزار شد و دستور جلساتی را داشتیم که مورد بحث و بررسی قرار گرفت. نخست گزارش عملکرد دستگاههای در رابطه با مبحث امر به معروف و نهی از منکر عرضه شد و همینطور اجرای دستورالعمل و قواعد درون دستگاههای اجرایی در این عرصه ضمن عرضه گزارش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: بدون شک در حوزه امربه معروف و نهی از منکر باید کار را ابتدا از خود دستگاه ها آغاز نماییم و مصمم هستیم این کار در درون دستگاه ها اجرایی شود. بر همین مبنا گزارشی از اصلاح فرایندهای داخلی دستگاههای اجرایی عرضه شد.
منصوری افزود: در این نشست گزارشی هم از اماکنی که در شهر تهران ساختارشکنی می کنند همچون برخی کافه ها و رستوران ها که با اهدافی خاص در اطراف دانشگاه ها شکل گرفته اند و ارتباط آنها با ساختارهای بیگانه رصد شده، عرضه شد که برای ساماندهی آنها بزودی طرحی عملیاتی اجرا می گردد.
استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود ضمن اشاره به این که مبحث عفاف و حجاب هم ذیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر قرار گرفته است، اضافه کرد: عفاف و حجاب بعنوان یکی از مصادیق امر به معروف و نهی از منکر از این پس در جلسات این ستاد مورد پیگیری قرار خواهد گرفت و امروز هم گزارشی در این ارتباط عرضه شد. بدون شک این مصداق با جدیت پیگیری خواهد شد.
وی افزود: مساله حمایت قضایی از عامران به معروف هم مورد بحث و بررسی قرار گرفت تا بتوانیم از عامران به معروف حمایت نماییم و در ماه های اخیر هم موردی وجود نداشته که این حمایت ها انجام نشده باشد. اطمینان می دهیم پشتیبانی از متولیان این مورد صورت خواهد گرفت.
در استان تهران ضعیف ترین حوزه رسانه ای کشور را داریم
استاندار تهران در بخشی از جلسه ستاد هم با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی و اقدامات رسانه ای برای موضوعات فرهنگی اظهار داشت: در استان تهران ضعیف ترین حوزه رسانه ای کشور را داریم و عملا رسانه ای نداریم. استانهای کشور شبکه های استانی دارند اما در استان تهران هیچ وسیله ای برای گفتگو با مردم استان تهران نداریم و لزوم وجود یک شبکه اختصاصی بیشتر از پیش احساس می شود که بخشی از این نقیصه هم خویش را در حوزه فرهنگی نشان داده است.
منبع:

1401/05/20
21:21:33
0.0 / 5
541
تگهای خبر: اهدا , رستوران , طلا , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تأکید استاندار تهران بر راه اندازی شبکه استانی برای تهران
نظر شما در مورد تأکید استاندار تهران بر راه اندازی شبکه استانی برای تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳