مدیرعامل شركت نمایشگاه بین المللی فارس:

سایپا نقش موثری در تولید و عرضه خودرو داخلی دارد

سایپا نقش موثری در تولید و عرضه خودرو داخلی دارد حراج کن: مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی فارس اظهار داشت: در نمایشگاه، مردم بطور قطع می توانند با انتخاب بهتر و صحیح تر مبادرت به خرید محصول کنند و گروه سایپا در این حوزه به خوبی عمل کرده است.به گزارش حراج کن به نقل از مهر به نقل از سایپا، در آئین افتتاح نوزدهمین نمایشگاه بین المللی شیراز و در بازدید از سالن گروه خودروسازی سایپا، علی فرهادی در مورد برگزاری نمایشگاه های خودرو اظهار داشت: خوشبختانه امسال و با تاکید مقام معظم رهبری در مبحث تولید دانش بنیان و ارتقای کیفیت محصولات، روند رو به رشدی در حال انجام می باشد و این حرکت درست و قابل لمس در حوزه صنعت خودرو و سایپا کاملاً گویاست که البته باید این روند ادامه داشته باشد.
وی برگزاری این چنین نمایشگاه های تخصصی را بهترین فرصت برای ایجاد ارتباط و آشنایی تولید کنندگان و متخصصان از سراسر کشور دانست که بهره گیری از نیروی خلاق و مستعد و بادانش کشور در آن انجام می شود.
فرهادی اضافه کرد: در این نمایشگاه های تخصصی، تولید کننده می تواند بدون واسطه و با کوتاه ترین مسیر با حوزه دانش بنیان و متخصص کشور نشست هایی برگزار کند و با تبادل تجربیات و اطلاعات اساسا شاهد پیشرفت این صنعت و ارتقا جایگاه آن در بازارهای داخلی و جهانی خواهیم بود.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی فارس ضمن اشاره به این که گروه سایپا بعنوان یکی از بزرگترین خودروسازان داخلی نقش مؤثری در تولید و عرضه محصول دارد اضافه کرد: گروه خودروسازی سایپا اخیرا و در مدت چندین ماه اخیر فعالیتهای خوبی در زمینه بهره گیری از دانش و توان شرکتهای دانش بنیان و داخلی سازی قطعات خود انجام داده است البته باید در این راه حرکت را ادامه داد.
وی ضمن اشاره به تلاش هایی که در حوزه برگزاری نمایشگاه خودرو در چندین سال قبل در استان فارس انجام شده اضافه کرد: وظیفه اصلی نمایشگاه ها معرفی برترین و بهترین دستاوردهای حوزه صنعت است که با چندین هدف ایجاد چرخه تولید، توزیع و مصرف بدون واسطه از تولید کننده به مصرف کننده انجام می شود.
فرهادی خاطرنشان کرد: علاوه بر آن ایجاد ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده و تبادل علم و دانش از دیگر وظایف برگزاری نمایشگاه ها است که گروههای مختلف ضمن تبادل نظر در مورد نیازسنجی و وجود مشکلات با همفکری جهت رفع موانع به گفتگو بنشینند.
وی تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه تخصصی خودرو یک فرصت دوطرفه برای تولید کننده و مصرف کننده است و گروه سایپا هم علاوه بر تمامی روش های ایجاد ارتباط با مشتریان خود، در این نمایشگاه می تواند به صورت مستقیم با مشتریان خود ایجاد ارتباط کند و در حوزه بازاریابی و فروش محصولات خود فعالیت مناسبی انجام دهد.

1401/04/23
23:11:57
0.0 / 5
305
تگهای خبر: بازار , تولید , خرید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد سایپا نقش موثری در تولید و عرضه خودرو داخلی دارد
نظر شما در مورد سایپا نقش موثری در تولید و عرضه خودرو داخلی دارد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳