اجرای طرح نظام نامه جدید مدیریت محله پس از تأیید فرمانداری تهران

اجرای طرح نظام نامه جدید مدیریت محله پس از تأیید فرمانداری تهران نایب رییس شورای شهر تهران از ابلاغ طرح ˮنظام نامه مدیریت محلهˮ در صورت تایید فرمانداری تهران اطلاع داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، پرویز سروری ظهر امروز بعد از جلسه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه طرح نظام نامه مدیریت محله به تصویب رسید و مقرر است با این طرح کار در محلات به دست مردم سپرده شود، اظهار داشت: مجامع مردمی شکل گرفته و طرح های مختلف محلات توسط هیات امنا پیاده سازی می شود.
وی با اشاره به اینکه این مصوبه یک گام موثر در جهت مردمی کردن فضای شهر است، اظهار داشت: مدیریت شهری از ظرفیت های مردمی استقبال می کند، چون که نشاط در محلات افزایش می یابد.
نایب رئیس شورای شهر تهران اضافه کرد: این مصوبه به هیات تطبیق فرمانداری ارسال می شود و در صورت تایید تا ۱۵ روز دیگر برای اجرا به محلات ابلاغ می شود.
وی در مورد بازداشت شهردار منطقه ۱۵ نیزگفت: قوه قضاییه این دوره پرشور و نشاط است و اقدام روز گذشته در جهت بازداشت کردن شهردار منطقه در حالی بود که توقع داشتیم که قوه قضاییه به مانند همیشه یار مدیریت شهری باشد و با این اقدامات استرس در مدیریت شهری وارد نشود.
سروری اضافه کرد: نباید مدیریت انقلابی به مدیریت منفعل در شهرداری تبدیل گردد و شهرداران فکر کنند که مبادا هر کاری برای آنها هزینه زا است و کاری نکنند.
منبع:

1401/04/22
08:20:41
0.0 / 5
351
تگهای خبر: هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اجرای طرح نظام نامه جدید مدیریت محله پس از تأیید فرمانداری تهران
نظر شما در مورد اجرای طرح نظام نامه جدید مدیریت محله پس از تأیید فرمانداری تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵