تبریزی در مراسم رونمایی از كتاب ۲۱ هفته بریز و بپاچ مطرح كرد؛

ماحصل ۳۱ سال تلاش و تجربه من را در این کتاب می خوانید

ماحصل ۳۱ سال تلاش و تجربه من را در این کتاب می خوانید به گزارش حراج کن امروز برایم روز بزرگی است چونکه ماحصل ۳۱ سال تلاش قبلی من به شکل یک کتاب و مجموعه جدید کاملا کاربردی و برای نیازهای خانواده ها و کودکان طراحی، تولید و انتشار یافته است.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، نویسنده مجموعه کتاب «بریز و بپاچ» و مدرس هنر و خلاقیت کودک و نوجوان اظهار داشت: در آیین رونمایی از هفتاد و نهمین کتابم در خدمت شما هستم؛ امروز برایم روز بزرگی است از این جهت که ماحصل ۳۱ سال تلاش قبلی من به شکل یک کتاب و به صورت یک مجموعه جدید که کاملاً کاربردی و برای نیازهای خانواده ها و کودکان کشورمان است، طراحی، تولید و انتشار یافته است.
مراسم رونمایی از کتاب «۲۱ هفته بریز و بپاچ» به قلم رضا تبریزی (وحید) و کارگاه والد - کودک ویژه پیش دبستانی تا چهارم دبستان، پنجشنبه ۱۶ تیرماه ۱۴۰۱، با حضور رضا تبریزی نویسنده کتاب و محقق، پژوهشگر و مدرس هنر و خلاقیت کودک و نوجوان، مهری صفرزاده گوینده و مجری، فرید شریعتی نویسنده و گوینده، امیر قضاتی مدیر پروژه پارک های تفریحی بیلی، علی رزازی معاون گروه توسعه اقتصادی ماتا و مدیر اکوسیستم بیلی و تعدادی از اصحاب رسانه، در محل شهر کتاب مرکزی برگزار گردید.
رضا تبریزی، نویسنده، محقق، پژوهشگر و مدرس هنر و خلاقیت کودک و نوجوان
رضا تبریزی، نویسنده، محقق، پژوهشگر و مدرس هنر و خلاقیت کودک و نوجوان، در ابتدای مراسم رونمایی از مجموعه کتاب «بریز و بپاچ» اظهار داشت: در آیین رونمایی از هفتاد و نهمین کتابم در خدمت شما هستم. امروز برایم روز بزرگی است از این جهت که ماحصل ۳۱ سال تلاش قبلی من به شکل یک کتاب و به صورت یک مجموعه جدید که کاملاً کاربردی و برای نیازهای خانواده ها و کودکان کشورمان است، طراحی، تولید و انتشار یافته است.
وی افزود: همانگونه که در جریان هستید، در ۳۱ سال قبل در حوزه هنر و خلاقیت، کتاب های زیادی را تالیف کرده ام که خوشبخانه مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته است.

این نویسنده، محقق، پژوهشگر و مدرس هنر و خلاقیت کودک و نوجوان، پیرامون کتاب های مهارتی که منتشر نموده است، بیان نمود: مهارت اولی که بیشتر شما عزیزان با کتابهای من آشنا بودید، مهارت زیبا نوشتن است که در چارچوب کتابهای زیبا نویسی، خوش خط شویم و از حرف تا سطر، از سال ۱۳۸۱ تا به امروز انتشار یافته است و همیشه این مجموعه را مورد لطف و محبت خود قرار داده اید و مخاطبان زیادی، همچون دانش آموزان و آموزگاران از این کتاب ها بهره برده اند.
تبریزی افزود: بخش دوم کار من از سال ۱۳۸۸ به کار آموزش هنر و خلاقیت اختصاص دارد.
وی در ادامه سخنانش به چهار مهارت آموزشی خود پرداخت و اظهار داشت: مهارت اول؛ نوشتن یا همان زیبا نویسی و طراحی. مهارت دوم، رنگ آمیزی یا بحث تکنیک های نقاشی. مهارت سوم، تا کردن یا مهارت اوریگامی و مهارت چهارمی، مهارت هنری یا همان کار کاردستی که ما از آن در کتاب هایمان بعنوان بحث برش و حجم سازی یاد کرده ایم.
این نویسنده، محقق، پژوهشگر و مدرس هنر و خلاقیت کودک و نوجوان، در ادامه به مجموعه کارهایی که تا سال ۹۸ ادامه پیدا کرد، اشاره نمود و اظهار داشت: مجموعه کتاب های «ماهر شویم» را منتشر کردیم. مجموعه ۴۹ جلدی که تابحال ۱۵ جلد آن انتشار یافته است و در ادامه، سه مهارت فرد یا اجتماعی، مهارت های زندگی و مهارت های کارآفرینی را به آن افزوده است. کاری که سبب شد که ما توانستیم ۷ مهارت را در ۷ سال و با هفت کتاب برای کودکان کشورمان منتشر نماییم.
تبریزی، بیان نمود: بخش مهمی که شاید بیشتر در خدمت شما هستیم، در مورد مجموعه ای است تحت عنوان مجموعه «بریز و بپاچ» که امروز آیین رونمایی از آن است.
وی افزود: این مجموعه به همراه کتابی که «بیست و یک هفته بریز و بپاچ» نام دارد، کار مهارت آموزی، برنامه ریزی و هدف گذاری را برای والدین و کودکان شروع کرد به همراه ۲۱ فیلم که کمک می نماید والدین هم آموزش های مهارتی خودشان و هم بحث توسعه فردی و هم قوانین و شرایطی را که برای هدف گذاری و برنامه ریزی کودک شان لازم است را یاد می گیرد.
این مدرس هنر و خلاقیت کودک و نوجوان، در انتهای سخنان خود تصریح کرد: آنچه کار بسته بریز و بپاچ را کاملاً متمایز می کند و اساسا مورد توجه شما قرار می گیرد، این است که شما برای هر روز فرزندتان برنامه خواهید داشت و همینطور خودتان برنامه ریزی کردن را در متن زندگی تان یاد می گیرید و مهارت های که از قبل شاید با آنها آشنایی نداشتید در چارچوب یک مجله تصویری «بریز و بپاچ» آماده کرده ایم که در خدمت شما قرار خواهد گرفت.
مهری صفرزاده، گوینده و مجری
مهری صفرزاده، گوینده و مجری، در ادامه این مراسم اظهار داشت: خوشحال هستم که در نهایت مراسم رونمایی از کتاب جدید جناب آقای تبریزی صورت گرفت و برای من خیلی سبب افتخار بود که با ایشان در این مجموعه همکاری داشته ام و آن چیزی که در طول دوره همکاری برای این مجموعه، آموخته ام این است که بسیاری از افراد فکر می کنند که پدر و مادر شدن یک اتفاق خیلی راحت و یک اتفاق بسیار آسان است که هر کسی می تواند یک پدر یا یک مادر خیلی خوبی باشد!
وی افزود: اما در طول این مسیر، طبیعتاً هر بار و هر روز با چالش های بسیار زیادی مواجه می شویم و این اتفاق، یعنی پرورش و تربیت کودکان مان را سخت می گیریم و برای خودمان این را سخت تر می نماییم.
این گوینده و مجری اضافه کرد: اینجاست، والدین عزیز و والدینی که آگاه هستند و می خواهند به شکل بهتری در این حوزه عمل نمایند، می توانند با کمک از کتاب ها و آموزش هایی که جناب آقای تبریزی، با بیشتر از سه دهه فعالیت و تحقیق بدست آورده اند، مهارت ها به شکل موثری فرا گیرند.
صفرزاده، در انتهای سخنان خود اظهار داشت: نکته بسیار مهمی که اینجا لازم است بیان نماینم این است که در این مجموعه، مهارت های کاربردی و ضروری کودکان را در چارچوب سرگرمی و آموزش به آنها یاد می دهیم و تلاش می نماییم که کودکان ذره ذره عادت بکنند به انجام کارهای خوب و بتوانند در آینده بیشتر بدرخشند و موفق تر شوند و آن حس رضایت درونی شان، بیشتر شود.

فرید شریعتی، نویسنده و گوینده
فرید شریعتی، نویسنده و گوینده، در ادامه این مراسم اظهار داشت: بنده افتخار این را داشتم که از آخر سال قبل با جناب آقای تبریزی آشنا شوم و از بابت این آشنایی خیلی خوشحال هستم.
وی افزود: من بر حسب زندگی، در یک خانواده فرهنگی و ادبی بزرگ شده ام و همیشه دغدغه آموزش و فرهنگ را داشته ام.
این نویسنده و گوینده، پیرامون شخصیت و توانایی تبریزی بیان نمود: پس از مدتها، شاید یک شخص را دیدم با کلی ایده و کلی انرژی که در واقع یک خواست بسیار شدیدی برای آموزش داشتند.
شریعتی، اضافه کرد: بخش زیادی از آن، منهای شخصیت و منهای دانش، بر می گردد به تجربه فراوان و تجربه دو یا سه دهه ایشان که من فکر می کنم خیلی متمرکز بوده و حاصلش را هم طی سال ها مخاطبانی که آثار وی را در چارچوب های متعدد دنبال کرده اند، به خوبی دیده اند؛ حالا چه کتاب بوده و چه کارگاه هایی عالی که خود ایشان برگزار کرده اند.
وی در ادامه اظهار داشت: امروز شاید به مدد تکنولوژی و سرعت بالایی که جهان رو به حرکت دارد، این فرصت مهیا شده و جناب آقای تبریزی هم از این فرصت به خوبی بهترین استفاده را می کنند که رسالتی را برای خودشان تعریف کرده اند را علنی تر جلوه بدهند.
این نویسنده و گوینده، اضافه کرد: من از این بابت بسیار خرسندم و منهای از این پکیج که اساسا مخاطبانشان و عزیزانشان بهتر از من می شناسند، پکیج ها و جریانات دیگری هم بی گمان پشتش خواهد بود و هست و در نهایت بسیار خوشحال هستم که بعنوان یک عضو بسیار کوچکی، ولی شاید موثر با این پروژه در کنار ایشان بوده ام و افتخار همکاری داشته ام.
بنابر این گزارش، همزمان با مراسم رونمایی، کارگاه والد- کودک ویژه پیش دبستانی تا چهارم دبستان هم با حضور نویسنده کتاب «۲۱ هفته بریز و بپاچ»، مدرس زیبانویسی، هنر و خلاقیت برگزار گردید.
دفتر هدف گذاری، برنامه ریزی و مهارت آموزی «۲۱ هفته بریز و بپاچ»، اولین کتاب مشترک والد و کودک، مشابه یک پلنر و بولت ژورنال و شامل ۴ جلد کتاب و بیشتر از ۴۰۰ دقیقه فیلم آموزشی است. این مجموعه، ۲۱ هفته از زندگی یک خانواده را در سایه آموزش های ضروری خود قرار داده است و طبق برنامه جامع موفقیت کودک و نوجوان، سبک زندگی جدیدی را برای تابستان سال جاری معرفی می کند.
رضا تبریزی (وحید)
از رضا تبریزی (وحید) پیش از این کتاب هایی چون «آموزش تصویری کتاب هنر دبستان» (پنج جلدی)، مجموعه کتاب های «زیبا بنویسیم» (آموزش خط تحریری)، «آموزش و تمرین خوشنویسی خط نستعلیق تحریری از حرف تا سطر» و… انتشار یافته است. این مدرس هنر، خلاقیت و زیبا نویسی، در طول ۳۱ سال مبادرت به تالیف ۷۹ عنوان کتاب کرده است.
گفتنی است در انتها مراسم رونمایی کتاب «۲۱ هفته بریز و بپاچ» به قلم رضا تبریزی (وحید)، از کتاب جدید این نویسنده پرده برداری شد و سپس حاضرین و میهمانان گرامی، به اتفاق هم عکس یادگاری انداختند.
http: //Www.successkid.ir
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1401/04/20
07:57:23
0.0 / 5
422
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ماحصل ۳۱ سال تلاش و تجربه من را در این کتاب می خوانید
نظر شما در مورد ماحصل ۳۱ سال تلاش و تجربه من را در این کتاب می خوانید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵