با ویپاد آنلاین در بانک پاسارگاد افتتاح حساب کنید و کارت بگیرید

با ویپاد آنلاین در بانک پاسارگاد افتتاح حساب کنید و کارت بگیرید برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از خدمات و امکانات ویپاد، ترابانک پاسارگاد، در هر جای ایران که هستید، می توانید اپلیکیشن اندروید و iOS آنرا از کافه بازار، مایکت، سیب اپ و سیبچه نصب کنید.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، تا دو سال قبل و پیش از شیوع کرونا، احتمالاً شما هم تصور نمی کردید بتوانیم بسیاری از کارهای روزمره مان که وقت و انرژی زیادی از ما می گرفت را از خانه و محل کار، آنلاین و بدون مراجعه حضوری پیش ببریم. اما شیوع ویروس کرونا در سالهای اخیر، موجب شد بتوانیم برخی امور که همیشه به خاطر آنها، دردسر و زحمت فراوانی را متحمل می شدیم را آنلاین و همگام با فناوری روز دنیا انجام دهیم.
یکی از این دغدغه های همیشگی، رسیدگی به امور بانکی است. بانک هایی که شلوغی و انتظار، یکی از خاصیت های جدا نشدنی آنهاست. روز و ساعت کاری بانکها نیز، اغلب دست و پای ما را برای مراجعه به بانک می بندد و ما را محدود می کند. بانک پاسارگاد، در امتداد همین دغدغه و با پیشینه درخشان و تجربه پربار بانکی در این سال ها و با کمک تکنولوژی های روز دنیا، با تاکید بر اسمی کهن، رسمی نوین را در قالب «اپلیکیشن ویپاد» شکل داده و در اختیار همه هم وطنان در سراسر کشور قرار داده است.
ویپاد، ترابانک پاسارگاد
ویپاد، بر پایه و اتکا به سال ها تجربه بانکداری و اعتبار بانک پاسارگاد، با هدف ارائه خدمات بانکی فراگیر به همه مردم ایران و هم سو با روندهای نوین بانکداری روز دنیا، طراحی شده و در دسترس همگان قرار گرفته است.
با عرضه این عضو جدید خانواده بزرگ بانک پاسارگاد، امکان بهره مندی از خدمات متنوع بانکی به شکل کاملاً آنلاین و غیرحضوری، برای هم میهنان فراهم گشته است.

ویپاد، امکانات و قابلیت ها
حضور اینترنت، گوشیهای هوشمند و اپلیکیشن ها این امکان را به ما داده است تا بتوانیم در کنار مدیریت بهینه زمان، خیلی از نیازهای روزمره خودرا نیز آنلاین و راحت برطرف نماییم. یکی از مزایای ویپاد، همین سهولت دسترسی به اپلیکیشن و انجام ساده و سریع کارهای بانکی است. با برنامه ویپاد، همه ایرانیان در هر نقطه ای از کشور، می توانند بدون مراجعه حضوری به شعبه های بانک پاسارگاد، از خدمات این بانک دیجیتال، بدون محدودیت زمانی و مکانی و بدون در نظر گرفتن ساعت و روز کاری، استفاده کنند.
از جمله قابلیت ها و امکانات فعلی اپلیکیشن ویپاد می‏ توان به موارد زیر اشاره کرد:
افتتاح حساب دیجیتال بانک پاسارگاد، آنلاین و بدون نیاز به مراجعه به شعبه بانک
درخواست و دریافت کارت فیزیکی بانک پاسارگاد، رایگان و در آدرس دلخواه
دریافت کارت هدیه مجازی، آنلاین، آنی و در هر ساعت از شبانه روز
دریافت تسهیلات خرد مصرفی، آنلاین، آنی و بدون نیاز به ضامن، وثیقه و چک و تنها مبتنی بر اعتبارسنجی آنلاین
بازیابی رمز اول کارت، بدون مراجعه به عابربانک
مسدودسازی کارت، آنلاین و آنی
فعال سازی رمز پویا، بدون مراجعه به بانک
فعال سازی پیامک واریز و برداشت، بدون پرداخت کارمزد
انتقال وجه بوسیله حساب، شبا و کارت
و …
اما خدمات و امکانات ویپاد محدود و معدود نیست و در آینده ای نزدیک این خدمات و قابلیت ها روز به روز توسعه خواهند یافت و بیشتر خواهند شد. در کنار این توانایی ها، اپلیکیشن ویپاد با داشتن رابط کاربری ساده و روان، در عین احساس امنیتی مثال زدنی، که نیاز ضروری هر اپلیکیشن بانکی است، این امکان را برای کاربران به وجود آورده است تا بتوانند به آسانی و دور از پیچیدگی، از خدمات ویپاد بعنوان بانک دیجیتال پاسارگاد، استفاده کنند.
پشتیبانی، همیشگی و در دسترس
یکی دیگر از خاصیت های ترابانک پاسارگاد، پشتیبانی آنلاین، ۲۴ ساعته و همه روزه آنست که به این امکان را در اختیار کاربران ویپاد قرار داده تا سوالات، مشکلات و … خودرا درباره نحوه کار با اپلیکیشن یا خدمات ویپاد، در هر ساعتی از شبانه روز و هر روزی از هفته، بوسیله گفتگوی آنلاین داخل برنامه و تماس تلفنی، مطرح نموده و پاسخ خودرا دریافت کنید.
ویپاد، به اعتبار بانک پاسارگاد
امنیت و اعتبار، شرطی جدانشدنی از بانک است و پشتوانه بانک پاسارگاد، دلیل محکمی برای اعتبار ویپاد است. تمام اطلاعات حساب دیجیتال پاسارگاد در سرورهای بانک پاسارگاد و اعتبارات نزد این بانک نگهداری و ذخیره می شود. این مساله سبب شده تا اطمینان و آسایش خاطر کاربران جهت استفاده از ویپاد تامین شود و بتوانند عملیات ها و اقدامات بانکی خودرا در امنیت کامل انجام دهند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از خدمات و امکانات ویپاد، ترابانک پاسارگاد، در هر جای ایران که هستید، می توانید اپلیکیشن اندروید و iOS آنرا از کافه بازار، مایکت، سیب اپ و سیبچه نصب کنید یا به وب سایت ویپاد مراجعه کنید (کلیک کنید).
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1401/03/17
22:30:22
0.0 / 5
431
تگهای خبر: آنلاین , انرژی , بازار , بانك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد با ویپاد آنلاین در بانک پاسارگاد افتتاح حساب کنید و کارت بگیرید
نظر شما در مورد با ویپاد آنلاین در بانک پاسارگاد افتتاح حساب کنید و کارت بگیرید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵