ثبت بیش از ۵۳۰ هزار فوتی در کشور در ۱۴۰۰

ثبت بیش از ۵۳۰ هزار فوتی در کشور در ۱۴۰۰ 536 هزار و 109 فوتی در کشور در سال قبل به ثبت رسیده که استان تهران با ثبت 88 هزار و 827 فوتی در صدر تعداد فوت شدگان بین تمام استانهای کشور قرار گرفت.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، برمبنای داده های انتشار یافته از طرف سازمان ثبت احوال کشور در سال قبل در مجموع ۵۳۶هزارو ۱۰۹ فوتی در کشور به ثبت رسیده است که از این میان ۲۹۸ هزارو ۵۲۸ فوتی برای مردان و ۲۳۷ هزارو ۵۸۱ فوت برای زنان بوده است.
در استان تهران نیز ۸۸هزارو ۸۲۷ فوتی در سال قبل ثبت شده است که از این تعداد ۵۰ هزارو ۲۱۷ نفر مردان و ۳۸ هزارو ۶۱۰ فوتی برای زنان ثبت شده است. در تهران برای سال قبل در بین فوت زنان بیشترین فوت برای گروه سنی ۸۰ تا ۸۴ سال با ۵ هزارو ۲۸۹ فوتی به ثبت رسیده است و برای مردان نیز بیشترین میزان فوتی ثبت شده در گروه سنی ۸۰ تا ۸۴ سال با ثبت ۵ هزارو ۵۹۷ فوتی بوده است.
بدین سان استان تهران در صدر فوت شدگان ثبتی در سال قبل در بین تمام استان های کشور قرار گرفته و بعد از آن استان خراسان رضوی با ۴۳ هزارو ۹۱۵ ثبت فوت و استان اصفهان با ثبت ۳۵ هزارو ۲۴۷ فوت در جایگاه های بعدی قرار گرفته اند.
در استان خراسان رضوی نیز از ۴۳ هزارو ۹۱۵ ثبت فوت در سال قبل ۱۹ هزارو ۸۵۷ فوت مربوط به زنان و ۲۴ هزارو ۵۸ نفر مربوط به مردان بوده است؛ همین طور برای استان اصفهان نیز با ثبت ۳۵ هزارو ۲۴۷ فوت در سال قبل ۱۵ هزارو ۵۰۷ فوت برای زنان و ۱۹ هزارو ۷۴۰ فوت برای مردان به ثبت رسیده است.1401/03/16
08:40:52
0.0 / 5
292
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ثبت بیش از ۵۳۰ هزار فوتی در کشور در ۱۴۰۰
نظر شما در مورد ثبت بیش از ۵۳۰ هزار فوتی در کشور در ۱۴۰۰
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳