مشاور امور بانوان شهرداری تهران تاكید كرد

اهمیت نگاه دختران در ترسیم آینده برای مدیریت شهری

اهمیت نگاه دختران در ترسیم آینده برای مدیریت شهری به گزارش حراج کن مشاور امور بانوان شهرداری تهران تصریح کرد: مدیریت شهری به نگاه دختران نوجوان در ترسیم آینده شهر تهران اهمیت می دهد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، مریم اردبیلی در ویژه برنامه گرامیدشت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر به نام «امید تویی» که در برج میلاد تهران برگزار شد، اظهار داشت: دختران در فرهنگ ما و نگاه دینی اسلامی وجودی پرارزش دارند و این مسئله یک شاخص مهم در جامعه اسلامی است.
وی ادامه داد: یکی از نشانه هایی که جامعه ای رفتار و منش کریمانه داشته باشد جایگاه و وضعیت دختران است و باید دختران تکریم شوند.
مشاور امور بانوان شهرداری تهران افزود: تاریخ نشان داد که عصر جاهلیت با زنده به گور کردن دختران شناخته شد و عصر اسلام با بوسه زدن بر دست دختران شناخته می شود.
وی با پرداختن به وضعیت دختران در یک جامعه خاطرنشان کرد: آیا واقعا برخورد با دختران در جامعه در حد یک جامعه کریمانه هست یا خیر؟.
اردبیلی خاطرنشان کرد: اگر مسئله من یک مسئله خرد و سطحی باشد سطح انسانیت من پایین می آید، اما اگر یک مسئله جهانی مسئله من باشد حد من بزرگ می شود. اگر بتوانیم قدرت بی انتهایی که خداوند در وجود ما گذاشته را کشف نماییم می توانیم به مقام بالایی برسیم.
وی ضمن اشاره به ایده پردازی و توجه به استعدادها تصریح کرد: هر کتاب یا خاطره ای که از نخبگان می خوانیم، می بینیم که یک ایده در دوره نوجوانی سبب شد تا این افراد به خود واقعی شان برسند.
مشاور امور بانوان شهرداری تهران در ادامه اظهار داشت: در دوره نوجوانی این فرصت وجود دارد تا "خود" واقعی آینده مان را انتخاب نماییم و این قدرتی است که خدا به انسان داده است که یک فرصت بزرگ است.
وی با اشاره به اینکه مدیریت شهری در نظر دارد تا از این توان استفاده نماید، اضافه کرد: آن شکلی را که شما برای آینده شهر تهران انتخاب کنید برای ما مهم می باشد.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر، اردبیلی افزود: ما به شما بعنوان هزاران نقطه روشن در تهران نگاه می نماییم و درهای شهرداری تهران به روی دختران با ایده های ناب و آرزوهای شما باز است. آینده تهران روشن است چون شما آنرا می سازید.
منبع:

1401/03/12
23:17:02
0.0 / 5
352
تگهای خبر: ارز , پرداخت , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اهمیت نگاه دختران در ترسیم آینده برای مدیریت شهری
نظر شما در مورد اهمیت نگاه دختران در ترسیم آینده برای مدیریت شهری
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳