استاندار تهران تاكید كرد

لزوم توسعه مساجد مدرسه محور

لزوم توسعه مساجد مدرسه محور به گزارش حراج کن استاندار تهران بر لزوم توسعه مساجد مدرسه محور اصرار کرد و اضافه کرد: توسعه مساجد مدرسه محور اهمیت زیادی دارد و باید مورد توجه قرار گیرد چونکه مساجد کانون فرهنگی و تربیتی هستند.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، محسن منصوری در نشست با اعضای شورای معاونین رسیدگی به امور مساجد استان تهران که با حضور محسن نایبی معاون امنیتی انتظامی استاندار تهران، سید عباس جوهری معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران و دیگر مسئولان انجام شد با اشاره به اهمیت مساجد اظهار داشت: مدل حکمرانی مورد تاکید مقام معظم رهبری مبتنی بر استفاده از حلقه های میانی، گروههای مردمی و جریان های انقلابی می باشد تا با تاکید بر ظرفیت های مردمی کشور را اداره نماییم.

وی ادامه داد: مساجد در زمینه های مختلف همچون فرهنگی، اجتماعی و سایر عرصه ها نقش موثری دارند و می بایست از این ظرفیت به بهترین شکل استفاده کرد، در این جهت به فرمانداران استان تهران تاکید شده که در مساجد حضور پیدا کرده و دراین زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

استاندار تهران با اشاره به بهره گیری از ظرفیت شهرداری ها، فرمانداری ها و بخشداری ها برای کمک به رفع مشکلات مساجد استان افزود: الگوسازی و توسعه الگوهای موفق و اثر گذار، اهمیت زیادی دارد که دراین زمینه مساجد زیادی در استان تهران داریم که باید معرفی شوند.

منصوری اشاره کرد: توسعه مساجد مدرسه محور اهمیت زیادی دارد و باید مورد توجه قرار گیرد؛ چونکه مساجد کانون فرهنگی و تربیتی هستند، نکته مهم دیگر ارائه خدمات دستگاهها در مساجد است، دراین زمینه دستگاه های استان به فراخور خدمات و مخاطب خود می بایست با برنامه ریزی مناسب در سطح مساجد فعال تر عمل کنند.
منبع:

1401/03/10
10:03:33
0.0 / 5
347
تگهای خبر: خدمات , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد لزوم توسعه مساجد مدرسه محور
نظر شما در مورد لزوم توسعه مساجد مدرسه محور
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱