آمادگی بهشت حضرت زهرا برای خدمات رسانی به زائرین مراسم ارتحال امام(ره)

آمادگی بهشت حضرت زهرا برای خدمات رسانی به زائرین مراسم ارتحال امام(ره) مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) در نشست سه جانبه هماهنگی با شرکتهای شهر سالم و خودرو سرویس از آمادگی کامل برای خدمات رسانی به زائرین مراسم ارتحال امام(ره) اطلاع داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، سعید غضنفری مدیرعامل بهشت حضرت زهرا(س) در ابتدای این مراسم با اشاره این که پیشبینی ها و هماهنگی های لازم برای آماده سازی محوطه درونی و رینگ بیرونی حرم مطهر به منظور برگزاری یک مراسم باشکوه انجام شده است، اظهار داشت: سال جاری برای نخستین بار شرکت خودرو سرویس، خدمات رسانی به زائرین را در دستور کار قرار داده که این اتفاق خوب و ارزشمندی است و ما از ظرفیت این مجموعه به نحو احسن استفاده خواهیم کرد.
وی ادامه داد: گزارشی هم درباره این خدمات رسانی به حجت الاسلام والمسلمین انصاری دبیر ستاد ارتحال عرضه شد که مورد استقبال ایشان قرار گرفت.
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) ضمن اشاره به تراکم جمعیتی مراسم روز ارتحال اظهار داشت: با شرکتهای اتوبوسرانی، تاکسیرانی و متروی تهران هماهنگی های لازم صورت گرفته و ۱۱۰ دستگاه ون در محوطه بیرونی حرم به زائرین خدمات رسانی می کنند و حضور شرکت خودرو سرویس هم بطور قطع بسیار حائز اهمیت می باشد.

غضنفری با تشکر از شرکت شهر سالم برای آمادگی به منظور خدمات رسانی بهداشتی و درمانی به زائرین هم اظهار داشت: علاوه بر استقرار نیروهای این شرکت به تازگی ۸۵۰ نفر از کارگران سازمان بهشت حضرت زهرا(س) توسط این شرکت مورد پایش سلامت قرار گرفت که این خدمت پرارزش قابل تقدیر است.

در ادامه نشست امیر نورمحمدی مدیرعامل شرکت شهر سالم هم اظهار داشت: یک درمانگاه صحرایی در بهشت حضرت زهرا (س) با ظرفیت ۱۰ تخت بستری و تزریقات، ۱۲ پزشک و ۲۴ پرستار برای روزهای ۱۳ تا ۱۵ خردادماه راه اندازی خواهد شد.

نورمحمدی واکسیناسیون کرونا و انجام تست PCR را از دیگر خدمات مرکز بهداشتی درمانی شرکت شهر سالم در بهشت حضرت زهرا (س) برشمرد و اضافه کرد: برای نظارت بهداشتی بر کلیه مواد غذایی و نوشیدنی هایی که در طول مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، تیم های بهداشت و پیشگیری شرکت شهر سالم آماده هستند تا از مبدا تولید تا بسته بندی و توزیع حضور داشته باشند و رعایت پروتکلهای بهداشتی را رصد کنند.

وی با بیان برنامه های خود برای استقرار تجهیزات درمانی و تأمین دارو برای درمانگاه صحرایی، از آمادگی کامل شرکت شهر سالم برای خدمت رسانی به زائرین حرم امام خمینی (ره) اطلاع داد و افزود: ۱۰ کد آمبولانس و یک کد موتورلانس هم در ایام مراسم در محل درمانگاه صحرایی مستقر خواهند بود. همینطور محتوای آموزشی با موضوعات بهداشتی آماده شده که در اختیار زائرین قرار خواهد گرفت.
سخنران دیگر این مراسم افشین جباری مدیرعامل شرکت خودرو سرویس بود که با اشاره به اینکه تلاش ما این است کمبودهای موجود در زمینه تعداد تاکسی و ون را جبران نماییم، اظهار داشت: با عنایت به استقبال حداکثری پیشبینی شده زائرین در صورت کمبود تاکسی و ون این مجموعه کاستی ها را با خودرو های سواری جبران خواهد نمود.

وی ادامه داد: در شبهای قدر با همکاری با سازمان بهشت حضرت زهرا(س) به صورت کاملا جهادی از این ظرفیت استفاده شد که الحمدلله نتیجه مطلوبی داشت.

طبق گزارش روابط عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا(س)، این نشست سه جانبه هماهنگی با بازدید میدانی از پهنه بندی ها، محل های استقرار و محل برگزاری درمانگاه صحرایی همراه بود.
منبع:

1401/03/09
21:27:00
0.0 / 5
812
تگهای خبر: آموزشی , ارز , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آمادگی بهشت حضرت زهرا برای خدمات رسانی به زائرین مراسم ارتحال امام(ره)
نظر شما در مورد آمادگی بهشت حضرت زهرا برای خدمات رسانی به زائرین مراسم ارتحال امام(ره)
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴