در جلسه امروز شورای شهر تهران تصویب شد:

آخر خرداد، زمان پرداخت فرم های عوارض ساختمانی در تهران

آخر خرداد، زمان پرداخت فرم های عوارض ساختمانی در تهران حراج کن: اعضای شورای شهر تهران پیشنهادات طرح اعطای مهلت زمان پرداخت فرم های اعلام عوارض ساختمانی صادره در اسفند ماه را تصویب کردند.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، مهدی چمران بامداد امروز در ابتدای جلسه شورای شهر تهران با اشاره به کسالتش اظهار داشت: از همه دوستانی که در طول این مدت با تلفن و ملاقات حضوری جویای احوالم بودند تشکر کرده و عذرخواهی می کنم اگر نتوانستم میزبان آنها باشم. چونکه دکتر مرا منع کرده بود.
وی با اشاره به دستور جلسه اول در خصوص طرح "اعطای مهلت زمان پرداخت فرم های اعلام عوارض ساختمانی صادره در اسفند ماه" اضافه کرد: دو فوریت این طرح تصویب گردید و حالا در مورد جزئیات آن پیشنهادهایی ارجاع داده شده است.
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه پیشنهاد این بود که تا ۱۸ تیر ماه زمان پرداخت عوارض تمدید شود، اظهار داشت: اما زمان تا آخر خرداد ماه منطقی تر است. یک تبصره می آوریم. به شکلی که به شهردار تهران، اجازه می دهیم ۱۵ روز دیگر به صلاحدید خودش این زمان را تمدید کند و نیازی به مصوبه جداگانه نداشته باشد.
وی ادامه داد: پیشنهاد پرداخت "یک جا عوارض" مورد پذیرش نیست، چونکه مردم می توانند طبق قانون نسبت به تقسیط عوارض اقدام نموده و زمانی که بخواهند نقدی و بصورت یکجا پرداخت کنند ۲۰ تا ۲۲ درصد تخفیف دریافت می کنند.
به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، نهایتاً پیشنهادات طرح اعطای مهلت زمان پرداخت فرم های اعلام عوارض ساختمانی صادره در اسفند ماه با رای اکثریت آراء به تصویب رسید.
منبع:

1401/03/01
11:40:59
0.0 / 5
353
تگهای خبر: پرداخت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آخر خرداد، زمان پرداخت فرم های عوارض ساختمانی در تهران
نظر شما در مورد آخر خرداد، زمان پرداخت فرم های عوارض ساختمانی در تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴