جواب لاتاری ۲۰۲۴ کی میاد

جواب لاتاری ۲۰۲۴ کی میاد حراج کن: نتایج لاتاری 1400 در نیمه دوم اردیبهشت 1401 یعنی ماه می 2022 اعلام شد. بنابراین همه افرادی که در این دوره لاتاری ثبت نام کرده اند برای اطلاع از نتیجه ثبت نام خود باید در تاریخ اعلام شده توسط سیستم اعلام نتایج لاتاری اقدام به مشاهده نتیجه لاتاری کنند.


نتایج لاتاری 1400 در نیمه دوم اردیبهشت 1401 یعنی ماه می 2022 اعلام شد. بنابراین همه افرادی که در این دوره لاتاری ثبت نام کرده اند برای اطلاع از نتیجه ثبت نام خود باید در تاریخ اعلام شده توسط سیستم اعلام نتایج لاتاری اقدام به مشاهده نتیجه لاتاری کنند.


اعلام نتایج لاتاری 1400

شاید بعضی از افرادی که در لاتاری 1400 ثبت نام انجام دادند ندانند که برای کدام دوره ثبت نام کرده اند و بلافاصله بعد از ثبت نام لاتاری وارد سایت اعلام نتایج لاتاری شوند و بخواهند نتیجه را چک کنند. پس بهتر است بدانید ثبت نام لاتاری 2023 درمهر و آبان 1400 انجام شد و نتایج این دوره در اردیبهشت ماه سال 1401 اعلام خواهد شد. و با این شرایط هیچ فردی نمی تواند بلافاصله بعد از اتمام ثبت نام لاتاری از نتیجه خود مطلع گردد.

نکته: فقط افرادی می توانند از طریق سایت استعلام نتایج در این برهه زمانی تنها نتایج دوره گذشته خود را چک نمایند (به طور مثال افرادی که در دوره 2024 ثبت نام کردند می توانند اقدام به استعلام نتیجه لاتاری 2024 خود نمایند.).

با توجه به اینکه لاتاری سالی یک بار انجام می گیرد و تعداد تقاضا برای دریافت گرین کارت آمریکا از این طریق زیاد می باشد، برای افراد ثبت نام کنند و یا افرادی که می خواهند در مورد شرایط این قرعه کشی بیشتر آشنا شوند سوال و نکته هایی پیش می آید که در این مقاله به آن می پردازیم.

لاتاری گرین کارت آمریکا

ثبت نام در لاتاری گرین کارت ایالات متحده آمریکا یکی از ارزان ترین و راحت ترین روش های مهاجرت به این کشور می باشد. ویزای لاتاری یکی از انواع ویزا های مهاجرتی در آمریکا می باشد که هر ساله اداره مهاجرت آمریکا  تحت عنوان لاتاری گرین کارت یا dv program به 55.000 نفر گرین کارت این کشور را اعطا می کند. دلیل اصلی برگزاری لاتاری حفظ تنوع نژادی بر اساس برنامه Diversity Visa یا به اختصار DV می باشد. از مهم ترین نکته های این برنامه می توان به این امر اشاره کرد که در صورت برنده شدن یک شخص و دریافت ویزای ایالات متحده آمریکا می تواند همسر و فرزندان کمتر از ۲۱ سال مجرد خود را هم به همراه خود به این کشور پیشرفته ببرد تا مطابق با کسی که در آمریکا متولد شده حقوق شهروندی داشته باشند.

 

زمان ثبت نام لاتاری 2023

ثبت نام لاتاری 2023 در اواسط ماه مهر تا اواسط آبان ماه سال 1400 بود و  متقاضیانی که قصد ثبت نام در این دوره جهت دریافت گرین کارت آمریکا  را داشتند ثبت نامشان را انجام دادند و بعد از 6 ماه منتظر اعلام نتایج لاتاری هستند تا شانس خود را برای یکی از راحت ترین روش های مهاجرت به آمریکا امتحان کرده باشند.

قرعه کشی لاتاری

قرعه کشی لاتاری کاملا به صورت کامپیوتری و رندوم در اواسط اسفند ماه انجام می شود و هیچ نیروی انسانی در این امر دخالتی ندارد و متقاضیانن از این بایت خیالشان راحت باشد که سهم اختصاص داده شده به هر کشور به درستی بین افراد تقسیم خواهد شد

زمان مشخص شدن جواب لاتاری 2023

نتایج لاتاری ۱۴۰۰ گرین کارت آمریکا هر ساله در یک بازه زمانی مشخصی اعلام خواهد شد و عملا قبل از آن بازه زمانی به هیچ وجه نمیتوان از نتیجه لاتاری با خبر شد. بر اساس اعلام رسمی سایت اداره مهاجرت ایالات متحده آمریکا، تاریخ اعلام نتایج لاتاری ۱۴۰۰ روز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران می باشد. متقاضیانی که در پاییز ۱۴۰۰ در لاتاری گرین کارت ۲۰۲۳ شرکت کرده بودند می توانند نتایج لاتاری ۲۰۲۳ را در تاریخ اعلام شده مشاهده نمایند.

 

نتایج لاتاری ۱۴۰۰

نتایج لاتاری گرین کارت 2024 در هیچ نشریه و با سایت مستقلی چاپ و یا منتشر نمی شود و تنها راه مطلع شدن از نتایج لاتاری سایت رسمی اداره مهاجرت آمریکا می باشد که البته برای ورود به ان باید پرینت یا فایل پی دی اف ثبت نامی در آخرین مرحله ثبت نام اولیه خود در پاییز ۱۴۰۰ را داشته باشید و با وارد کردن کانفرمیشن نامبر یا کد رهگیری ۱۶ رقمی که در آخرین مرحله ثبت نام خدمت شما ارائه شده است و همچنین نام خانوادگی خود به انگلیسی و تاریخ تولد خود در تقویم میلادی در سریع ترین زمان ممکن نتایج لاتاری را مشاهده کنید.

 

نتایج قرعه کشی گرین کارت 2023

نحوه چک کردن نتایج لاتاری 1400

طریقه استعلام نتایج لاتاری توسط کشور آمریکا برای همه شرکت کنندگان به یک صورت در نظر گرفته شده است. خیلی از افراد تصور می کنند لاتاری پخش زنده دارد و ممکن است از جایی بتوانند آن را مشاهده کنند، و جالب است بدانید ساعت ها به دنبال زمان پخش لاتاری گرین کارت آمریکا هستند غافل از اینکه این قرعه کشی توسط اداره مهاجرت و خدمات شهروندی آمریکا (USCIS) و به صورت کامپیوتری انجام می شود. با توجه به اینکه  متقاضی جهت مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری در سراسر جهان زیاد است و میلیون ها نفر در هر دوره در این قرعه کشی شرکت می کنند، زمان انجام قرعه کشی حتی از طریق سیستم های کامپیوتری زمان بر می باشد. و از نحوه انجام قرعه کشی، فیلمبرداری نمی شود.

 

نکته: بعضی افراد تصور می کنند اسامی برندگان لاتاری در سایت خاصی منتشر می شود و زمان اعلام نتایج به دنبال لیست برندگان لاتاری در سایت ها می گردند تا از نتایج لاتاری خود و اطرافیانشان مطلع شوند. لازم است خدمت این عزیزان اعلام کنیم به هیچ وجه لیستی به عنوان "لیست برندگان لاتاری" وجود ندارد و شما در هیچ جایی نمی توانید به لیست برندگان گرین کارت در ایران و جهان دسترسی داشته باشید. فقط تنها هر فرد به صورت جداگانه می تواند با استفاده از مشخصات وارد شده در فرم ثبت نام لاتاری خودش نتیجه قرعه کشی لاتاری خود را چک کند و حتما برای بررسی نتایج دوستان و اطرافیان تا مشخصات ثبت نامی را نداشته باشید نمی توانید به نتیجه لاتاری آن ها دسترسی داشته باشید. پس این نکته مهم را فراموش نفرمایید و وقت خود را در پیدا کردن لیست برندگان لاتاری در سایت های مختلف هدر ندهید.

 

مدارک لازم زمان اعلام نتایج لاتاری در اردیبهشت

برای استعلام نتایج لاتاری 1400 می توانید وارد سامانه استعلام نتایج لاتاری شوید. برای مشاهده جواب لاتاری 1400 تنها مدرکی که نیاز دارید پرینت نهایی ثبت نام می باشد، که در آن نام خانوادگی، سال تولد و کدرهگیری 16 رقمی هنگام ثبت نام و یا اصطلاحا کانفرمیشن نامبروجود دارد و فقط به همین فایل نیاز دارید. لازم است این موضوع را هم خدمت شما اعلام کنیم که اطلاعاتی که وارد می کنید باید دقیقا طبق مشخصاتی باشند که به هنگام ثبت نام وارد کرده اید.

بازیابی کانفرمیشن نامبر لاتاری 2023 و 2024

اگر در مدت زمانی که منتظر اعلام نتایج لاتاری هستید که حدود 6 ماه طول می کشد، کد رهگیری و یا فایل ثبت نام خود را گم و یا فراموش کردید یک کار برای بازیابی اطلاعات وجود دارد. در صورت فراموشی فایل ثبت نام لاتاری این فرم قابل بازیابیست. برای بازیابی کد رهگیری یا کانفرمیشن نامبر ثبت نام لاتاری باید نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد و ایمیل وارد شده در فرم ثبت نام را داشته باشید. این یکی از موضوعاتی است که نیاز به آشنایی کافی با سایت لاتاری دارد چون صفحه رسمی سایت لاتاری به صورت انگلیسی می باشد و در صورت آشنایی نداشتن با فرایند بازیابی اطلاعات احتمال اینکه به مشکل برخورید زیاد می باشد. راه حل ما برای این موضوع به علت حساسیت و دقت در ثبت اطلاعات این است که از افراد متخصص و آگاه در زمینه لاتاری کمک بگیرید.

چجوری کانفرمیشن نامبر را بازیابی کنیم؟

امکان دارد از طریق ایمیل فرد دیگری کانفرمیشن نامبر رو بازیابی کرد؟

خیر به هیچ وجه این موضوع امکان پذیر نمی باشد ، اگر چند ایمیل دارید و مطمئن نیستید زمان ثبت نام کدام ایمیل را وارد کردید برای بازیابی کانفرمیشن نامبر ایمیل های مختلف را چک کنید اما در نهایت زمانی کد رهگیری شما بازیابی می شود که آدرس ایمیل موقع ثبت نام را وارد کنید.

نکته: لازم به ذکر است زمان اعلام نتایج به ایمیلی که موقع ثبت نام وارد کردید هیچ پیامی ارسال نخواهد شد و وارد کردن ایمیل تا زمان اعلام نتایج فقط یک مسئله امنیتی بسیار ساده است که برای حفظ اطلاعات فرد برنده در نظر گرفته خواهد شد.

معنی پیغام خطا زمان استعلام نتایج لاتاری

Server Error

404 – File or directory not found.

The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

ارور بالا به این معنی است که شما مدت زمان زیادی در صفحه استعلام نتایج لاتاری ماندید و یا ایرادی بین ارسال درخواست شما است، در اصل این ارور سیستمی است و در صورت موارد ذکر شده و یا همچنین شلوغی بیش از حد سایت اصلی نمایش داده می شود.

منبع: اداره مهاجرت آمریکا

 

1401/02/27
21:42:00
0.0 / 5
350
تگهای خبر: رپورتاژ , ارز , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد جواب لاتاری ۲۰۲۴ کی میاد
نظر شما در مورد جواب لاتاری ۲۰۲۴ کی میاد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳