با هدف افزایش همكاری های اقتصادی بین ایران و برزیل انجام شد؛

دیدار و نشست گروه صنعتی میهن و سفیر برزیل

دیدار و نشست گروه صنعتی میهن و سفیر برزیل حراج کن: سفیر برزیل بمنظور افزایش مراودات اقتصادی در حوزه واردات و صادرات بین دو کشور ایران و برزیل با حضور در گروه صنعتی میهن با ابوالفضل پایداری دیدار و گفت و گو کرد.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، لودمار آگور سفیر برزیل در کشورمان، فیلیپه گارسیا گومز دبیر اول و حسین کاشانی مسئول اقتصادی و بازرگانی سفارت برزیل در ایران با حضور در مجموعه کارخانجات گروه صنعتی میهن، ضمن بازدید از شهر لبنیات و بستنی کشور از نزدیک با تولیدات جهانی و توانمندی های پیشرفته این گروه صنعتی آشنا شدند.
ابوالفضل پایداری مدیرعامل گروه صنعتی میهن، در این بازدید خواهان استفاده از ظرفیت های دو کشور ایران و برزیل برای تأمین نیازمندی های گروه میهن و همینطور صادرات محصولات مورد نیاز و نظر طرف برزیلی شد که با موافقت سفیر برزیل همراه بود.

مدیرعامل گروه صنعتی میهن و سفیر برزیل در این جلسه نسبت به تأمین قهوه بخصوص قهوه فوری هم مذاکرات مطلوبی با یکدیگر داشتند.
مهندس پایداری همینطور در ادامه خواهان عمق بخشی بیشتر به روابط گروه صنعتی میهن و کشور برزیل شد، به صورتی که مقرر شد تا نماینده ای از این گروه برای تسریع و سهولت کار در واردات و صادرات به این کشور امریکای جنوبی سفر داشته باشد.

سفیر و دبیر اول سفارت برزیل همینطور از مجموعه ورزشی و فرهنگی میهن در اسلامشهر هم بازدید داشتند و بعد از تماشای تمرینات تکواندوکاران، کشتی گیران و تیم مشت زنی آن، تصاویر یادگاری با ورزشکاران انداختند و استعدادهای ورزشی این شهرستان مورد توجه ایشان قرار گرفت.
در حاشیه بازدید سفیر برزیل از مجموعه ورزشی میهن، توافقات اولیه برای همکاری و کمک در جذب مربی برزیلی برای فوتبال هم حاصل شد و آقای لودمار آگور قول داد تا در افتتاح رسمی مجموعه ورزشی و فرهنگی میهن هم حضور داشته باشد.


منبع:

1401/02/25
10:58:00
0.0 / 5
435
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , صادرات , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد دیدار و نشست گروه صنعتی میهن و سفیر برزیل
نظر شما در مورد دیدار و نشست گروه صنعتی میهن و سفیر برزیل
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳