سامانه ۱۳۷ پلاس شهرداری تهران رونمایی گردید

سامانه ۱۳۷ پلاس شهرداری تهران رونمایی گردید حراج کن: بامداد امروز (شنبه) با حضور شهردار تهران و تعدادی از مسیئولین شهری سامانه مدیریت شهری 137 پلاس رونمایی گردید.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، علیرضا زاکانی در آیین رونمایی از سامانه ۱۳۷ پلاس، سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی از بخش های مختلف سامانه ۱۳۷ بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت این سامانه قرار گرفت.
وی همین طور در این بازدید به تماس چند تن از شهروندان بوسیله سامانه ۱۳۷ پاسخ داد.
شهردار تهران در این بازدید در جمع خبرنگاران درباره موصوع تماسهای پاسخ داده شده اظهار داشت: موضوع دو تماس اول ساخت و ساز بود و نگاه این بود که ممکنست این ساخت وسازها جواز نداشته باشند و اذیت و آزاری که این ساخت و سازها ایجاد می کردند.
دیگر تماس نیز درباره درخواست برای برداشتن جدول و گذاشتن نرده در یکی از معابر بود.
۸۰۰ میلیارد تومان برای جبران کمبود وضعیت حمل و نقل عمومی
ایشان سپس در پاسخ به سوالی درباره وضعیت حمل و نقل عمومی و استفاده از ظرفیت هلال احمر و اورژانس در مواقع مشکل در تردد قطارها و خرابی واگن ها، توضیح داد: ۷ خط فعال مترو ۱۵۰۰ واگن دارد که نیاز اصلی این خطوط ۲۵۰۰ واگن است ضمن این که از ۱۵۰۰ واگن فعال نیز دو سوم آن نیاز به بازسازی دارد، بدین سبب هم واگن کم است و هم فرسوده است، علاوه بر این در گذشته راجع به انبارها نیز تمهید ینشده و ظرفیت قسمتی از اقلام در انبارها صفر بود. برهمین اساس۸۰۰ میلیارد تومان برای جبران این کمبود قرارداد بستیم.
مشکل مترو فرسودگی و کمبود واگن است

زاکانی اضافه کرد: در حقیقت مشکل مترو فرسودگی و کمبود واگن است که در این زمینه قرارداد تامین ۶۳۰ واگن با چین و ۴۲۰ واگن نیز با داخل کشور دنبال می شود اما با این وجود موضوع مترو مربوط به یک ماه نیست؛ بلکه حل این مساله ۱۸ ماه تا ۳ یا ۴ سال طول می کشد؛ این قراردادها دنبال می شود و برای اورهال و بازسازی درحال انعقاد قرارداد هستیم؛ هلال احمر و اورژانس نیز در بحث حمل و نقل، کاری نمی توانند بکنند ولی می توانیم از خدمات در رابطه با آنها استفاده کنیم؛ در بخش اتوبوس نیز امسال ۳۲۵۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان موجود اضافه می شود، در حقیقت پنج هزار دستگاه اتوبوس کمبود داریم که باید جبران شود.
منبع:

1401/02/24
13:45:23
0.0 / 5
677
تگهای خبر: خدمات , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد سامانه ۱۳۷ پلاس شهرداری تهران رونمایی گردید
نظر شما در مورد سامانه ۱۳۷ پلاس شهرداری تهران رونمایی گردید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳