سیاستگذاری طرح کمک به توسعه و تجهیز مدارس شهر تهران

سیاستگذاری طرح کمک به توسعه و تجهیز مدارس شهر تهران حراج کن: مدیرکل آموزشهای شهروندی شهرداری تهران از بازبینی شیوه نامه طرح کمک به توسعه و تجهیز مدارس تهران در سال 1401 آگاهی داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، بنابراعلام روابط عمومی اداره کل آموزشهای شهروندی، مهدی امیری با بیان این خبر اضافه کرد: باعنایت به طرح «کمک به توسعه و تجهیز مدارس» شهرداری تهران موظف است هر ساله برمبنای ردیف بودجه ابلاغی در چهار حوزه عمرانی، برنامه ای، تجهیزی و مناسب سازی نسبت به تدوین شیوه نامه توسعه و تجهیز مدارس اقدام نماید.

امیری اضافه کرد: روح حاکم بر کارهای ما، پرداختن به شهروند متعالی است که علاوه بر تکالیف دینی بر تکالیف شهروندی نیز اهتمام دارد، فلذا باتوجه به این خط مشی و بر طبق ابعاد سه گانه مدرسه، مسجد و خانواده شیوه نامه ی توسعه وتجهیز مدارس مورد بازنگری قرار گرفته است.

مدیرکل آموزش های شهروندی با اشاره به اهمیت موضوعات فرهنگی و اجتماعی؛ توجه ویژه به افراد دارای نیاز خاص به ویژه دانش اموزان مدارس استثنایی شهر تهران و افزایش سرانه بودجه در زمینه کارهای برنامه ای با رویکرد فرهنگی و آموزشی را همچون تغییرات این شیوه نامه در سال ۱۴۰۱ خواند.
او در آخر افزود: بعد از بررسی و تایید این طرح در شورای اسلامی شهر تهران، این شیوه نامه جهت اجرا؛ به مناطق ۲۲گانه ابلاغ خواهدشد.
منبع:

1401/02/17
20:15:21
0.0 / 5
574
تگهای خبر: آموزشی , پرداخت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد سیاستگذاری طرح کمک به توسعه و تجهیز مدارس شهر تهران
نظر شما در مورد سیاستگذاری طرح کمک به توسعه و تجهیز مدارس شهر تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱