ادامه تنفس هوای مطلوب در پایتخت

ادامه تنفس هوای مطلوب در پایتخت حراج کن: طبق پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران طی امروز و فردا ( 14 و 15 اردیبهشت) با افزایش تندی باد در طول روز پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد، همین طور با وزش باد نسبتاً شدید در بعضی ساعات بعدازظهر، گسیل و انتشار گردوخاک در بعضی مناطق مستعد و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، بنابر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، بامداد امروز (۱۴ اردیبهشت ماه) باتوجه به کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت. با افزایش تندی باد در طول روز پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد همین طور با وزش باد نسبتاً شدید در بعضی ساعات بعدازظهر، گسیل و انتشار گردوخاک در بعضی مناطق مستعد و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود.

با ادامه وزش باد مؤثر تا اواخر وقت چهارشنبه (۱۴ اردیبهشت ماه) از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد شد، هرچند افزایش نسبی ترافیک شامگاهی، افزایش غلظت ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا در پاره ای از مناطق پرتردد را به دنبال خواهد داشت.

عدم وزش باد مؤثر تا بامداد روز پنجشنبه (۱۵ اردیبهشت ماه) تا حدودی از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری خواهد کرد، هرچند با کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل، کاهش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیش بینی می شود. با تقویت ناپایداری جوی، رشد ابرناکی و افزایش تندی باد در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد، با این وجود باتوجه به وزش باد نسبتاً شدید در بعضی ساعات بعدازظهر احتمال می رود گسیل و انتشار گردوخاک در مناطق مستعد سبب کاهش موقتی کیفیت هوا شود.

تداوم وزش باد مؤثر تا شامگاه پنجشنبه سبب کاهش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق می شود.

به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۸۳ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۰ و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.
1401/02/14
18:02:40
0.0 / 5
401
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ادامه تنفس هوای مطلوب در پایتخت
نظر شما در مورد ادامه تنفس هوای مطلوب در پایتخت
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱