کوشش برای تکمیل سریع پارکینگ طبقاتی امیرکبیر

کوشش برای تکمیل سریع پارکینگ طبقاتی امیرکبیر حراج کن: سرپرست سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، از پیشرفت 80 درصدی عملیات اجرائی پروژه راه اندازی پارکینگ طبقاتی امیرکبیر واقع در منطقه 14 آگاهی داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، هادی حق بین که در جریان بازدید میدانی از پروژه راه اندازی پارکینگ طبقاتی امیرکبیر سخن می گفت، رفع معضل کمبود فضای پارک خودرو در سطح شهر تهران را یکی از اهداف دوره ششم مدیریت شهری دانست و از عزم جدی سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران برای تکمیل هرچه زودتر اقدامات باقیمانده عمرانی در پروژه پارکینگ طبقاتی امیرکبیر آگاهی داد.
وی نزدیکی پارکینگ امیرکبیر با میدانگاه و ایستگاه متروی امیرکبیر را همچون خاصیت های مهم این پروژه برشمرد و اشاره کرد: بهره برداری از این پارکینگ علاوه بر این که می تواند منجر به بهبود کیفیت زندگی شهروندان منطقه شود، گامی در امتداد نوسازی بافت فرسوده به شمار می آید.
بنا براعلام پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، پارکینگ طبقاتی امیرکبیر در ۳ طبقه زیر زمین با زیربنای ۲۰هزار متر مربع و با ظرفیت ۵۵۰ دستگاه خودرو روی تونل امیرکبیر در منطقه ۱۴ شهرداری تهران درحال ساخت است. بهره برداری از این پروژه، معضل کمبود پارکینگ در بافت فرسوده این منطقه را تا حد چشمگیری برطرف خواهدنمود. پیشرفت عملیات اجرائی پروژه به مرز ۸۰ درصد رسیده است.
منبع:

1401/02/11
11:39:03
0.0 / 5
731
تگهای خبر: اهدا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد کوشش برای تکمیل سریع پارکینگ طبقاتی امیرکبیر
نظر شما در مورد کوشش برای تکمیل سریع پارکینگ طبقاتی امیرکبیر
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵