بازگشایی تفرجگاه 186 هکتاری نرجس خاتون همزمان با روز طبیعت

بازگشایی تفرجگاه 186 هکتاری نرجس خاتون همزمان با روز طبیعت به گزارش حراج کن معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران از بازگشایی تفرجگاه 186 هکتاری نرجس خاتون همزمان با روز طبیعت آگاهی داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، حسین نظری با بیان این خبر اظهار داشت: بازگشایی تفرجگاه مسگرآباد که به مناسبت ایام ماه مبارک شعبان، به نام مبارک مادر امام زمان (عج)، نرجس خاتون نامگذاری شد؛ سال ها پیش در دستور کار بود که با لطف الهی فاز اول آن در روز طبیعت در اختیار شهروندان قرار گرفت.

وی با اشاره به این که تفرجگاه نرجس خاتون(س) بام منطقه شرقی تهران شمرده می شود، اضافه کرد: این تفرجگاه با سرویس بهداشتی، دفتر پارک، مخازن بتونی، آسفالت معابر، توسعه فضای سبز، پایه های روشنایی و... در فاز ۱ مورد بهره برداری قرار گرفته است و می تواند یکی از نقاط ویژه گردشگری منطقه ۱۵ باشد.

به گزارش روابط عمومی معاونت هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران، معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران با اشاره به این که این تفرجگاه به همت شهرداری منطقه ۱۵ آماده بهره براری شده است، عنوان کرد: درهای این تفرجگاه همزمان با روز طبیعت ۱۳ فروردین به روی شهروندان باز می شود تا علاقه مندان به طبیعت از این نقطه ویژه تفریحی بهره مند شوند.

منبع:

1401/01/13
13:19:13
0.0 / 5
526
تگهای خبر: سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد بازگشایی تفرجگاه 186 هکتاری نرجس خاتون همزمان با روز طبیعت
نظر شما در مورد بازگشایی تفرجگاه 186 هکتاری نرجس خاتون همزمان با روز طبیعت
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱