نفت از ۱۲۰ دلار عقب نشینی كرد؛

کاهش ۴ دلاری قیمت نفت در بازارهای جهانی

کاهش ۴ دلاری قیمت نفت در بازارهای جهانی به گزارش حراج کن قیمت نفت خام برنت دریای شمال و وست تگزاس اینترمدیت امروز در بازارهای جهانی از مرز ۱۲۰ دلار عقب نشینی کرد و کاهشی ۴ دلاری را به خود دید.


به گزارش حراج کن به نقل از مهر، قیمت شاخص نفت خام برنت دریای شمال امروز (۵ فروردین ماه) در بازارهای جهانی نسبت به آخرین قیمت های روز گذشته با ۴ دلار و ۴۲ سنت کاهش به ۱۱۶ دلار و ۳۰ سنت رسیده که نسبت به آخرین قیمت های معاملاتی روز گذشته ۴.۶۲ درصد کاهش را به خود دیده است.
همچنین قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در بازارهای جهانی با ۴ دلار و ۱ سنت کاهش به ۱۰۹ دلار و ۶۰ سنت در هر بشکه رسید که نسبت به آخرین قیمت های معاملاتی روز گذشته ۴.۱۶ درصد کاهش را به خود دیده است.
قیمت نفت برنت دریای شمال روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با افزایش ۷.۴۴ درصد یا ۸ دلار و ۰۳ سنتی روبرو شده است، همینطور قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش رشدی ۲۳.۲۰ درصدی یا ۲۱ دلار و ۸۴ سنتی و نسبت به دو ماه پیش با افزایشی ۳۷.۱۲ درصدی یا ۳۱ دلار و ۳۹ سنتی روبرو شده است.
از طرف دیگر قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با افزایش ۶.۱۳ درصدی یا ۶ دلار و ۳۲ سنتی روبرو شده است، همینطور قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش با رشد ۲۱.۷۲ درصدی یا ۱۹ دلار و ۵۲ سنتی و نسبت به دو ماه پیش با افزایش ۳۶.۱۸ درصدی یا ۲۹ دلار و ۰۷ سنتی روبرو شده است.


منبع:

1401/01/06
14:08:51
0.0 / 5
450
تگهای خبر: بازار , دلار , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد کاهش ۴ دلاری قیمت نفت در بازارهای جهانی
نظر شما در مورد کاهش ۴ دلاری قیمت نفت در بازارهای جهانی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳