نفت به ۱۲۰ دلار نزدیك می شود؛

افزایش ۵ دلاری قیمت نفت در یک روز

افزایش ۵ دلاری قیمت نفت در یک روز به گزارش حراج کن قیمت نفت در بازار جهانی به شدت افزایش پیدا کرده است به صورتی که قیمت نفت برنت دریای شمال و وست تگزاس با افزایش ۵ دلاری در هر بشکه به فروش می رسند.


به گزارش حراج کن به نقل از اویل پرایس، قیمت شاخص نفت خام برنت دریای شمال امروز (۲ فروردین ماه) در بازارهای جهانی نسبت به آخرین قیمت های روز گذشته با ۵ دلار و ۲۳ سنت افزایش به ۱۱۷ دلار و ۲۶ سنت رسیده که نسبت به آخرین قیمت های معاملاتی روز گذشته ۴.۳۰ درصد افزایش را به خود دیده است.
همچنین قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در بازارهای جهانی با ۴ دلار و ۷۸ سنت افزایش به ۱۱۳ دلار و ۶۱ سنت در هر بشکه رسید که نسبت به آخرین قیمت های معاملاتی روز گذشته ۴.۰۵ درصد افزایش را به خود دیده است.
قیمت نفت برنت دریای شمال روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با افزایش ۴.۷۷ درصد یا ۵ دلار و ۱۰ سنتی روبرو شده است، همینطور قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش رشدی ۲۰.۴۴ درصدی یا ۱۹ دلار و ۰۱ سنتی و نسبت به دو ماه پیش با افزایشی ۳۴.۲۷ درصدی یا ۲۷ دلار و ۵۵ سنتی روبرو شده است.
از طرف دیگر قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با افزایش ۱۷.۹۵ درصدی یا ۱۷ دلار و ۳۱ سنتی روبرو شده است، همینطور قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش با رشد ۲۳.۷۶ درصدی یا ۲۱ دلار و ۸۴ سنتی و نسبت به دو ماه پیش با افزایش ۴۶.۱۷ درصدی یا ۳۵ دلار و ۹۳ سنتی روبرو شده است.


منبع:

1401/01/02
22:15:43
0.0 / 5
521
تگهای خبر: بازار , دلار , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد افزایش ۵ دلاری قیمت نفت در یک روز
نظر شما در مورد افزایش ۵ دلاری قیمت نفت در یک روز
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴