نفت هر روز گرانتر از دیروز می شود؛

افزایش ادامه دار قیمت نفت در بازار جهانی

افزایش ادامه دار قیمت نفت در بازار جهانی به گزارش حراج کن قیمت نفت برنت دریای شمال امروز در بازارهای جهانی با ۱ دلار و ۲۹ سنت افزایش به حدود ۱۰۸ دلار در هر بشکه رسید.


به گزارش حراج کن به نقل از اویل پرایس، قیمت شاخص نفت خام برنت دریای شمال امروز (۲۸ اسفند ماه) در بازارهای جهانی نسبت به آخرین قیمت های روز گذشته با ۱ دلار و ۲۹ سنت افزایش به ۱۰۷ دلار و ۹۳ سنت رسیده که نسبت به آخرین قیمت های معاملاتی روز گذشته ۱.۲۱ درصد افزایش را به خود دیده است.
همچنین قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در بازارهای جهانی با ۱ دلار و ۷۲ سنت افزایش به ۱۰۴ دلار و ۷۰ سنت در هر بشکه رسید که نسبت به آخرین قیمت های معاملاتی روز گذشته ۱.۶۷ درصد افزایش را به خود دیده است.
قیمت نفت برنت دریای شمال روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با کاهش ۴.۲۱ درصد یا ۴ دلار و ۷۴ سنتی روبرو شده است، همینطور قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش با افزایش ۱۸.۱ درصدی یا ۱۶ دلار و ۵۴ سنتی و نسبت به دو ماه پیش با افزایش ۳۴.۲۷ درصدی یا ۲۷ دلار و ۵۵ سنتی روبرو شده است.
از طرف دیگر قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با کاهش ۴.۲۳ درصدی یا ۴ دلار و ۶۳ سنتی روبرو شده است، همینطور قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش با افزایش ۱۶.۲۸ درصدی یا ۱۴ دلار و ۶۶ سنتی و نسبت به دو ماه پیش با افزایش ۳۵.۵۶ درصدی یا ۲۷ دلار و ۶۹ سنتی روبرو شده است.

1401/01/01
13:04:25
0.0 / 5
472
تگهای خبر: بازار , دلار , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد افزایش ادامه دار قیمت نفت در بازار جهانی
نظر شما در مورد افزایش ادامه دار قیمت نفت در بازار جهانی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲