هم زمان با میلاد ولی عصر (عج) مناطق ۲۲ گانه تهران نورافشانی می شود

هم زمان با میلاد ولی عصر (عج) مناطق ۲۲ گانه تهران نورافشانی می شود مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، از نورافشانی کلیه منطقه های تهران به مناسبت جشن نیمه شعبان آگاهی داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، رضا صیادی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، از نورافشانی در مناطق ۲۲ گانه تهران به مناسبت جشن میلاد حضرت ولی عصر (عج) آگاهی داد و در اینباره اظهار داشت: هم زمان با ولادت منجی عالم بشریت، حضرت مهدی موعود (ع)، علاوه بر نورافشانی در مناطق ۲۲ گانه تهران، جشنواره نور باران، و نصب پرچم های گوناگون را به مناسبت عید نیمه شعبان خواهیم داشت.
وی ادامه داد: نورافشانی های عید نیمه شعبان در سطح میدان های مهم شهر، معابر اصلی، و در تمام ۲۲ منطقه شهرداری تهران، به مناسبت این عید با سعادت و بزرگ اجرا می شود.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران افزود: نصب ریسه ها، اجرای تونل ها، و المان های نوری در بلوار کشاورز از دیگر بخش های این جشنواره نوری است که در آستانه جشن بزرگ نیمه شعبان اجرا شده است. علاوه بر این موارد، المانی نیز به شکل گل نرگس در میدان ولیعصر، اجرا شده است.

صیادی درباره نورافشانی های مربوط به عید نیمه شعبان، اظهار داشت: به مناسبت جشن نیمه شعبان، مراسم نورافشانی رأس ساعت ۲۱ در تمامی مناطق ۲۲ گانه پایتخت برگزار می گردد. علاوه بر تمامی این مناطق، در محوطه برج میلاد نیز مراسم نورافشانی ویژه برگزار می شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، بگفته صیادی باتوجه به همخوانی نام میدان ولیعصر با نام موعود دوازدهم شیعیان، ۱۰ طاق نصرت و نوری در این راه نصب شده و سقف نیز با تزئینات نوری کار می شود. علاوه بر این اقدامات سازمان زیباسازی ۱۵ ابر پرچم مزین به نام حضرت مهدی و ۲۱ هزار متر مربع پرچم در ابعاد کوچکتر را در سطح شهر نصب کرده است.1400/12/26
16:53:29
0.0 / 5
403
تگهای خبر: جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد هم زمان با میلاد ولی عصر (عج) مناطق ۲۲ گانه تهران نورافشانی می شود
نظر شما در مورد هم زمان با میلاد ولی عصر (عج) مناطق ۲۲ گانه تهران نورافشانی می شود
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱