استاندار تهران خبر داد

فعال سازی مجدد ۱۱ واحد تولیدی با اشتغال ۳۱۸ نفر

فعال سازی مجدد ۱۱ واحد تولیدی با اشتغال ۳۱۸ نفر استاندار تهران اظهار داشت: امروز ۱۱ طرح با اشتغال ۳۱۸ نفر مجدداً فعال شدند که حجم سرمایه گذاری این طرح ها ۳۴۰ میلیارد تومانی است.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، استاندار تهران امروز (پنجشنبه) در مسافرت به شهرستان ری و شهرک صنعتی شمس آباد در مراسم افتتاح شرکت تولیدکننده لوله های مورد استفاده در صنعت پتروشیمی شرکت کرد مراسمی که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور انجام شد.
منصوری در این مراسم اظهار داشت: ۳۶۰ واحد تولیدی، کشاورزی و صنعتی در استان تهران احیا شده که ۳۳۵ واحد در حوزه صنعت بوده است همینطور ۶۳ واحد هم تملک شده توسط بانکها بوده که به چرخه صنعت بازگشتند.
وی افزود: امروز در چارچوب نهضت احیای صنعت ۱۱ طرح با اشتغال ۳۱۸ نفر مجدداً فعال شدند که حجم سرمایه گذاری این طرح ها ۳۴۰ میلیارد تومانی بوده و اتفاقات خوبی را در استان تهران رقم می زند.
استاندار تهران اشاره کرد: ۲۰ درصد صنعت کشور در استان تهران قرار دارد، بازار بسیار بزرگ، نیروی انسانی فراوان و سرمایه بخش خصوصی ظرفیت های مهمی هستند که اگر حمایت نماییم تحولات خوبی در استان تهران رخ می دهد.
منصوری افزود: احیای واقعی صنعت در استان تهران منوط به اصلاح قانون محدودیت استقرار صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتر است که پیگیری های موثری صورت گرفته و در توافق بین وزرا و معاونت رئیس جمهوری مقرر شد در صحن دولت مطرح شود.
وی اشاره کرد: اگر این مساله به صورت جدی پیگیری کند خیلی از مشکلات حل می شود و در صورت اصلاح این قانون رشد ۱۲ درصدی استان تهران در حوزه صنعت قابل تحقق می باشد.1400/12/20
13:30:36
0.0 / 5
388
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد فعال سازی مجدد ۱۱ واحد تولیدی با اشتغال ۳۱۸ نفر
نظر شما در مورد فعال سازی مجدد ۱۱ واحد تولیدی با اشتغال ۳۱۸ نفر
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳