سیمکارت ۰۹۱۲ را نقدی بخریم یا قسطی؟

سیمکارت ۰۹۱۲ را نقدی بخریم یا قسطی؟ حراج کن: با خواندن این مطلب دیدگاهتان عوض می شود و فقط به شماره دلخواهی که در ذهن دارید، فکر می کنید.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، بدون شک همه ما به خرید سیمکارت دائمی همراه اول ۰۹۱۲ فکر کرده ایم! اما تاکنون چقدر به عملی کردن این تصمیمِ درست، نزدیک شده ایم؟ گرفتن این پیش شماره ی با اعتبار و باارزش سخت نیست؛ به آسانی و با هر بودجه ای که دارید، می توانید صاحب این خط شوید و از آن به بعد با یک شماره معتبرتر مکالمه کنید و یا پیامک بزنید. با خواندن این مطلب دیدگاهتان عوض می شود و فقط به شماره دلخواهی که در ذهن دارید، فکر می کنید.
روش های خرید سیمکارت همراه اول با پیش شماره ۰۹۱۲ کدام است؟
شاید از خودتان بپرسید خرید کردن روش خاصی ندارد، برای تهیه شماره فقط باید هزینه آنرا بدهید و تمام! برخی نیز با خرید قسطی آشنا هستند و آنرا تجربه کرده اند. اما همیشه بر سر این دو راهی که نقدی بخریم یا قسطی همیشه دو به شک هستیم و نمی دانیم کدام روش، بیشتر به نفع ما است. گاهی اوقات ممکنست به علت توجه نکردن، ضرر هم نماییم.
خرید خط ۹۱۲ نیز از آن دسته اقلامی است که شاید بنظرتان ضروری نباشد، بنابراین به آن جدی فکر نکرده اید اما اگر مزایا و معایب هر روش را بدانید و با عنایت به هزینه ای که می توانید بدهید، آگاهانه پیش بروید؛ علاه بر یک خریدِ لذتبخش، صاحب یک خط موبایل جدیدِ باارزش هم خواهید شد.
مزایای خرید خط همراه اول ۰۹۱۲ بصورت نقدی
قیمت فروش سیم کارت های ۰۹۱۲ را بررسی نموده اید؟ هر کد، قیمت خودرا دارد و مرغوبیت، عامل دیگری است که بسیار موثر است. بدین سبب اگر تصمیم خودرا گرفته اید که این پیش شماره را تهیه کنید و می خواهید مبلغ آنرا نقدی بپردازید، مزیت های زیر مواردی هستند که نشان داده است شما یک تصمیم گیرنده عاقل هستید و هوش اقتصادی شما بسیار بالاست.
۱. نقدی بخرید سود نپردازید!
اگر بتوانید نقدی بخرید دیگر هیچ سودی پرداخت نمی کنید. برعکس ممکن است سیمکارت ۹۱۲ معمولی ارزان نیز پیدا کنید و این به نفع شما است.
۲. با خرید نقدی خط ۰۹۱۲ از همان اول، صاحب سیم کارت شوید
در صورتی که روش خرید شما بصورت نقدی باشد از همان ابتدا، سند خط به اسم شما زده می شود و شما مالک حقیقی آن هستید و می توانید هر زمان که بخواهید آنرا بفروشید.
۳. خرید اینترنتی سیمکارت ۰۹۱۲ هم سریع است هم آسان تر
با وجود این که اپراتور همراه اول دیگر این پیش شماره را نمی فروشد اما شما می توانید از سایت های معتبر در زمینه خرید و فروش سیم کارت، شماره موردنظر خودرا بصورت آنلاین سفارش دهید.
۴. دست شما برای خرید سیمکارت ۹۱۲ باز است
وضعیت خطوط به سه دسته کلی زیر تقسیم می شود: صفر (خشک، به نام یا بی نام) کم کارکرد (در حد صفر، زنگ خور پایین، به نام) کارکرده (دست دوم، زنگ خور بالا، به نام)
اگر بصورت نقدی خرید کنید دیگر محدودیتی برای انتخاب کارکردِ شماره ندارید و این امکان را دارید که از هر کدام که مناسب شرایط شما است، انتخاب کنید.
معایب خرید خط ۰۹۱۲ ثابت همراه اول بصورت نقدی
به طور خلاصه، تنها عیب خریدِ نقدی این است که بودجه شما تعیین کننده اصلی شماره ای است که می توانید انتخاب کنید. برای مثال اگر به دنبال کد یک رند هستید و بودجه کمی دارید شاید نتوانید بخرید. بهتر است از بین خطوطی که متناسب با بودجه شما هستند، انتخاب کنید.
مزایای خرید اقساطی سیمکارت ۹۱۲
با انتخاب این روش، دیگر خودرا صاحب هر شماره ای که دلخواهتان است، بدانید! در خرید ۰۹۱۲ قسطی هیچ محدودیتی از لحاظ وضعیت و مرغوبیت شماره نخواهید داشت مگر آنکه آن شماره، اصلاً به وجود نیامده باشد.
بسیاری از افراد می گویند چیزهایی که هم اکنون بدست آورده ایم به علت خرید بصورت اقساط است. تاکنون به زوج های جوان که بوسیله قسطی خریدن، صاحب خانه و ماشین شده اند فکر کرده اید؟ فروش اقساطی سیمکارت دائمی همراه اول هم به همین شکل است.
۱. با پرداخت مبلغی کمتر از نصف، خط ۰۹۱۲ بخرید
دیگر نیازی به پرداخت کل هزینه سیم کارت نیست. خیلی از فروشندگان با دریافت ۲۵٪ از مبلغ کل، آنرا به شما می فروشند و مابقی را بصورت اقساط ماهیانه دریافت می کنند. خوشبختانه میزان پیش پرداخت و تعداد ماه های بازپرداخت، کاملاً به توافق دوطرفه و شرایط مناسب برای شما بستگی دارد.
نکته: قیمت خرید خط موبایل ۰۹۱۲ بصورت نقد یا اقساط هیچ فرقی باهم ندارد و با انتخاب روش اقساطی، قیمت کل افزایش پیدا نمی نماید.
به این معنا که با هر شرایطی می توانید صاحب این پیش شماره محبوب و ماندگار شوید. خوش خطی برازنده شما است.
۲. بدون چک یا سفته و تنها با اعتبار خودتان، صاحب خط ۰۹۱۲ شوید
ثبت نام سیمکارت همراه اول بصورت اقساطی نیازی به چک یا سفته ندارد! حتی به معرفی ضامن هم احتیاجی نیست. بلکه مقرر است با اعتبار خودتان، شماره ۹۱۲ بخرید. مراحل تهیه این پیش شماره شامل موارد زیر است: انتخاب شماره تماس با فروشنده و هماهنگی برای تحویل سیم کارت پرداخت مبلغ پیش پرداخت و تعیین اقساط ماهیانه و تعداد آنها بستن قرارداد (ارائه کارت ملی) تحویل سیمکارت
مراحلِ بسیار ساده ای است، اینطور فکر نمی کنید؟ حال باید به کد و نوع رندی شماره موردنظرتان فکر کنید. در فکروخیال هایتان به اعتبار خط کد ۱ فکر کرده اید یا ۲؟ نوع رندی هزاری از اول یا سه پله؟
با خرید سیمکارت ۰۹۱۲ همراه اول بصورت قسطی، دست شما برای انتخاب کد، باز است. فرقی نمی کند نوع صفر را بخواهید یا کم کارکرد. همین طور خرید خطوط صفر و بی نام همچون مزیت های اقساطی خریدن است، بدین سبب با خیال راحت و بدون محدودیت به شماره دلخواهتان فکر کنید.
تا به اینجا از مزیت ها گفتیم…این مطلب بدون قصد و نیت و کمک به شما نوشته شده است؛ بنابراین بهتر است معایب این روش را هم بخوانید تا با چشم باز و آگاهی بیشتر تصمیم بگیرید.

ناگفته های خرید خط ۰۹۱۲ اقساطی
همانطور که از تیتر پیداست، مقرر است مواردی گفته شود که شاید از دید شما پنهان بماند و وقتی با آنها درگیر می شوید بدانید که شاید بهتر بود، بیشتر فکر می کردید حتی اگر باز هم همان روش را برای خرید انتخاب می کردید. بصورت کلی موارد زیر، چیزهایی هستند که بهتر است پیش از هر گونه اقدامی راجع به آنها دقیق تر بدانید: پرداخت سود ماهیانه محدودیت های استفاده از سیمکارت به نام زدن سیمکارت پس از پرداخت آخرین قسط عدم امکان فروش در مدت زمان پرداخت قسط ها
به ازای خرید خط ۰۹۱۲ قسطی، باید در حدود ۴٪ الی ۵٪ سود ماهیانه بپردازید. شاید برایتان مهم نباشد و مشکلی با این قضیه نداشته باشید. بدین سبب بهتر است کلیه مبالغی که باید پرداخت کنید را از قبل بدانید. در اینجا وجود یک سیستم که اقساط را با عنایت به شرایط شما محاسبه کند، احساس می شود.
برای پیشگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، تعدادی از فروشنده ها، سقف استفاده از خدمات سیمکارت را تا اندازه ای محدود می کنند. بدین سبب شما نمی توانید بیش از میزان خاصی مکالمه کنید، پیامک بزنید و یا از اینترنت استفاده کنید.
پس از عقد قرارداد، می توانید شماره ۰۹۱۲ همراه اول را تحویل بگیرید اما مالکیت آن تا زمانِ پرداخت آخرین قسط برای فروشنده محفوظ خواهد ماند. اما بلافاصله بعد از تسویه حساب، سند به نام شما زده خواهد شد.
به دلیلی که در بالا ذکر شد امکان فروش شماره را ندارید برای اینکه نمی توانید آنرا به نام کسی بزنید، بدین سبب اگر در مدت زمان پرداخت اقساط؛ نیاز به فروش خط داشتید، ابتدا باید تسویه کنید و سپس به فروش و خرید سیمکارت دائمی همراه اول اقدام کنید.
آخرین عیب مربوط به نوع خرید است. برای عقد قرارداد می بایست حضوراً به فروشنده مراجعه کنید. مگر آنکه فروشنده خط موردنظرتان در شهر شما نماینده داشته باشد.

سیم خان، میان بُری به بازار خرید سیمکارت ۰۹۱۲ بصورت نقد و اقساط
چه تصمیم به خرید نقدی گرفته اید چه قسطی؛ به آسانی می توانید کلیه خطوط ۰۹۱۲ موجود در بازار را در این سایت مشاهده کنید. تمام دغدغه های شما را بررسی نموده ایم تا با عنایت به شرایط هر فرد بصورت اختصاصی شماره های مورد دلخواه را در یکجا جمع آوری و در اختیار شما قرار دهیم.
در صورت خرید اینترنتی، امکان تحویل فوری سیمکارت در کمتر از ۳۰ دقیقه نیز فراهم گشته است و اگر می خواهید خط ۹۱۲ قسطی بگیرید؛ محاسبه گر هوشمند به کمک شما خواهد آمد تا شما را از دردسرهای محاسبات اضافی رها کند.
یکی از خدمات ویژه این سامانه، قیمت گذاری روی سیمکارت ۰۹۱۲ بصورت رایگان توسط کارشناس باتجربه و مطمئن است. بدین سبب اگر می خواهید ارزش مادی خط خودرا بدانید با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۶۵۲ داخلی ۲ تماس بگیرید. در صورت تمایل هم می توانید آنرا در سامانه آگهی کنید و به قیمت دلخواه خود بفروشید.
سیم خان simkhan.ir و رند rond.ir، جزء نخستین پلت فرم های تخصصی خرید و فروش سیم کارت هستند. پیش از سفارش خط دائمی همراه اول ۰۹۱۲ خود می توانید از مشاوره رایگان سیم خان استفاده کنید و با عنایت به بودجه و هزینه ای که می توانید پرداخت کنید؛ شما هم این خطِ پرطرفدار را بگیرید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/12/03
20:51:19
0.0 / 5
614
تگهای خبر: آنلاین , ارز , اقتصاد , بازار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد سیمکارت ۰۹۱۲ را نقدی بخریم یا قسطی؟
نظر شما در مورد سیمکارت ۰۹۱۲ را نقدی بخریم یا قسطی؟
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴