آزمایش آنلاین بیمارستان در منزل شما

آزمایش آنلاین بیمارستان در منزل شما حراج کن: در ادامه توضیحاتی درباره خدمات قابل ارائه در آزمایش آنلاین داده شده است.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، از آنجاییکه علم نوین پزشکی برای افراد این فرصت را به ارمغان می آورد تا بیشتر عمر کنند، انتظار می رود تقاضا برای پزشک نیز افزایش یابد. با این وجود، به لطف فناوری، راه هایی وجود دارد که بتوانیم بدون احتیاج به رفتن به کلینیک، به پزشک خود دسترسی داشته باشید. با مشاوره آنلاین با پزشک، شما قادر هستید مراقبت های بهداشتی مورد نیاز خویش را دریافت کنید.
اگر نگران این هستید که امکان دارد پزشک مجازی مورد پسند شما نباشد، لازم است بدانید که که ۹۸ درصد از بیمارانی که مشاوره مجازی با پزشکان و متخصصان تیم آزمایش آنلاین را تجربه کرده اند، برعکس این مورد را تائید نموده اند.
آزمایش آنلاین با هدف ارائه خدمات بهداشتی و پزشکی در منزل، محیط کار و به صورت آنلاین رضایت افراد بسیار زیادی را به خود جلب کرده است. همچنین، با عنایت به همه گیری کرونا که امروزه تمام جهان را درگیر کرده است، ماندن در خانه و ملاقات با پزشک در محل کار و یا منزل این فرصت را فراهم می آورد تا کمتر در خطر معرض ابتلاء به این بیماری منحوس باشید.
در ادامه گزارشی تهیه شده از صحبت های جناب مهندس مجددی، مدیر عامل آزمایش آنلاین را به شما عرضه کرده ایم که به توضیح در مورد خدمات قابل ارائه در آزمایش آنلاین پرداخته اند.
لطفاً در مورد خدمات آزمایش آنلاین توضیحاتی بدهید.
ما کوشیده ایم خدماتی را به افراد ارائه دهیم که بیشترین تقاضا را داشته اند. بدین منظور، به صورت خلاصه خدماتی که در آزمایش آنلاین ارائه می شوند عبارتند از خدمات پزشک در منزل، مشاوره تلفنی، خدمات پرستاری در منزل و سنجه های آزمایشی. هر یک از این خدمات نیز دارای زیر مجموعه هایی است. بعنوان مثال، زیر مجموعه خدمات پرستاری در منزل عبارتند از:
۱. مشاوره تلفنی
مشاوره با پزشک عمومی و متخصص
مشاوره با روانشناس
مشاوره کرونا
مشاوره دارویی
مشاوره جنسی
۲. خدمات پزشکی در منزل
ویزیت پزشک در منزل
ویزیت پزشک عمومی در منزل
ویزیت پزشک متخصص در منزل
نوار قلب در منزل
فیزوتراپی در منزل
تزریق واکسن hpv در منزل
۳. خدمات پرستاری در منزل
سرم تراپی در منزل
تزریقات در منزل
سونداژ در منزل
پرستار در منزل
پانسمان در منزل
بخیه در منزل
لیزر درمانی در منزل
۴. سنجه های آزمایشی در منزل
آزمایشات پزشکی
بینایی سنجی
شنوایی سنجی
رادیولوژی
سونوگرافی
تست اعتیاد
تست بارداری
خدمات پزشکی نیز به دو بخش پزشک عمومی و متخصص تقسیم می شود. سنجه های آزمایشی نیز شامل آزمایشات پزشکی، بینایی سنجی، شنوایی سنج، رادیولوژی و سونوگرافی است.
آیا این خدمات تنها در تهران ارائه می شوند؟
از زمان مدیریت و تأسیس آزمایش آنلاین همیشه ازصمیم قلب خواهان این مورد بودم که بتوانیم خدمات پزشکی و بهداشتی را به بیشتر شهرها ارائه دهیم. در سال ۹۸ تنها دو شهر را زیر پوشش خود داشتیم. در سال ۹۹ موفق شدیم که ۳۶ شهر را با خود همراه کرده و در نهایت این تعداد در سال ۱۴۰۰ به اوج خود رسید و ۶۴ شهر را در زیرمجموعه خود داریم و هم اکنون افراد بسیار زیادی از بیشتر شهرها قادر هستند خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایند.
چه شهرهایی بیشترین خدمات را دریافت می کنند؟
- به صورت کلی، شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، قم، شیراز، تبریز، کرج، اهواز و ارومیه با تیم آزمایش آنلاین همکاری می کنند. بیشترین شهری که از خدمات استفاده می نمایند تهران (۳۹.۹%) و مشهد (۱۷.۵%) هستند.
اغلب چه بازده سنی از خدمات آزمایش آنلاین بهره می برند؟
-با توجه به آماری که تیم آزمایش آنلاین از متقاضیان خود به دست آورده است، بیشتر بازده های سنی از خدمات ما استفاده می نمایند. اما بیشترین درصد به افراد در بازده سنی ۲۵ الی ۳۴ (۵۳.۳ درصد)، ۱۸ الی ۲۴(۳۳.۸ درصد) و ۳۵ الی ۴۴ (۷.۵ درصد) تعلق می گیرد.
چگونه افراد می توانند با آزمایش آنلاین ارتباط بر قرار کنند؟
-تیم پشتیبانی و مشاوره تلفنی آزمایش آنلاین به صورت تمام وقت (۲۴ ساعته) پاسخگو تماسهای افراد هستند. شما قادر هستید در هر ساعت از شبانه روز که با موردی پزشکی روبرو شده اید که احتیاج به کسب اطلاعات بیشتر، صحبت با مشاوره پزشکی، استفاده از ویزیت پزشک در منزل و… دارد، با ما تماس بگیرید. اطلاعات منزل و یا محیط کار خویش را به تیم پشتیبانی اطلاع دهید، زمان مورد نظر خو برای انجام آزمایشات و یا معاینات در منزل، صحبت با مشاوره تلفنی پزشکی را به ما ابلاغ کنید و در نهایت در زمان از پیش تعیین شده، خدمت مدنظر خویش را دریافت کنید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/11/19
12:03:31
0.0 / 5
787
تگهای خبر: آنلاین , برند , پرداخت , تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آزمایش آنلاین بیمارستان در منزل شما
نظر شما در مورد آزمایش آنلاین بیمارستان در منزل شما
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳