۲۲۶ پروژه شهرستان ری همزمان با ایام دهه فجر به بهره برداری رسید

۲۲۶ پروژه شهرستان ری همزمان با ایام دهه فجر به بهره برداری رسید حراج کن: 226 پروژه شهرستان ری با اعتباری بیش از 7هزار میلیارد تومان همزمان با ایام دهه فجر با حضور استاندار تهران به بهره برداری رسید.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، محسن منصوری در حاشیه مراسم بهره برداری از پروژه های ایام دهه فجر در شهرستان ری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عملکرد ما عملکرد نظام است. دولت های مختلف می آیند و می روند و مردم ما را بعنوان نمایندگان نظام قضاوت می کنند. اساسا در ۴۳ سال قبل کارهای بسیاری در زمینه های مختلف انجام شده و تحول چشم گیری را شاهد بوده ایم.
وی ادامه داد: بخش خصوصی و مردم پای کار آمدند و اقدامات موثر بسیاری انجام شده است. در روزهای دهه فجر امسال نیز بیش از یک هزار و ۱۹۰ پروژه در سطح استان تهران آماده بهره برداری شده است که سهم شهرستان ری در این میان شاخص بوده است. بی شک به مردم ری بصورت مضاعف بدهکاریم چونکه ری مردمی متدین دارد که تعلق خاطر ویژه ای به جریان نظام جمهوری اسلامی ایران دارند.
وی افزود: در سطح شهرستان ری ۲۲۶ پروژه با اعتباری بیش از ۷هزار میلیارد تومان آماده بهره برداری شده که از این میان ۱۱۷ پروژه با اعتبارمعادل ۶ هزار میلیارد تومان پروژه اقتصادی هستند و با مشارکت بخش خصوصی محقق شده است و ۱۰۸ پروژه هم در بخش عمرانی انجام شده است.
وی اشاره کرد: خودرا متعهد به پیگیری مشکلات مردم می دانیم و امیدواریم به یاری خداوند مشکلی را از مشکلات مردم حل نماییم. البته تا حالا گره گشایی زیادی شده اما مشکلات بسیار است که باید حل و فصل شوند.
استاندار تهران با تاکید بر این که شهرستان ری بیشترین سهم را در پروژه های دهه فجر امسال در سطح استان تهران داشته است اضافه کرد: امروز (یکشنبه) در شهرستان ری بصورت نمادین برخی از پروژه ها را به بهره برداری رساندیم در صورتیکه پروژه های مختلفی در زمینه های ورزشی، آموزشی، عمرانی، اجتماعی و فرهنگی، درمانی و... بصورت همزمان به بهره برداری رسید.
استاندار تهران در پاسخ به سوالی درباب ساخت و سازهای بدون مجوز در استان تهران اظهار داشت: در استان پروژه ساخت و ساز بدون مجوز شناسایی نشده نداریم و همه اینها در زمینه هایی رخ می دهد که دستگاه های اداری و اجرائی حضور دارند و مجموعه های فرمانداری ها و بخشداری ها و جهاد کشاورزی شهرداری ها و دستگاه های متولی نظارت می کنند و پیگیری می کنند و این که برخی دستگاهها دراین زمینه سست بوده اند تذکر داده شده و طی نشستی که با شهرداران استان تهران داشتیم عنوان شد که بطور جدی پای کار بیایند تا جلوی ساخت و ساز بدون مجوز گرفته شود.
منصوری اشاره کرد: به مسسئولان مربوطه عنوان شده شاخص ارزیابی دستگاهها جلوگیری از ساخت و سازهای بدون مجوز است و دراین زمینه مصمم و پیگیر هستیم.
حسین توکلی، فرماندار شهرستان ری نیز در گفت و گو با ایسنا، در تشریح پروژه هایی که امروز با حضور استاندار تهران در سطح این شهرستان به بهره برداری رسید اظهار داشت: امسال در مجموع ۲۲۶ پروژه عمرانی، اقتصادی، کشاورزی، توسعه شهری، روستایی و اداری با اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم برای ۳ هزار و ۲۲۷ نفر در این شهرستان به بهره برداری می رسد.
وی ادامه داد: امروز ۱۲۹ پروژه اقتصادی و ۹۷ پروژه عمرانی در شهرستان ری راه اندازی شد که از این تعداد، ۱۰۸ پروژه توسط دستگاه های اجرائی و ۱۱۸ پروژه بوسیله سرمایه گذاری بخش خصوصی اجرائی شده است که سهم اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم آنها مجموعا ۳۲۲۷ نفر است.
فرماندار شهرستان ری با اشاره به شروع عملیات اجرائی ۴۲ پروژه در روزهای الله دهه فجر ۱۴۰۰ اظهار داشت: مجموع اعتبارات هزینه شده برای پروژه های اقتصادی ۶ هزار و ۳۲۹ میلیارد و برای پروژه عمرانی ۸۸۸ میلیارد و در مجموع ۷ هزار و ۲۱۸ میلیارد تومان بوده است.
منبع:

1400/11/18
11:38:05
0.0 / 5
519
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ۲۲۶ پروژه شهرستان ری همزمان با ایام دهه فجر به بهره برداری رسید
نظر شما در مورد ۲۲۶ پروژه شهرستان ری همزمان با ایام دهه فجر به بهره برداری رسید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱