پارسیان مقام دوم در فاکتورهای فروش و دارایی در میان بانکهای خصوصی

پارسیان مقام دوم در فاکتورهای فروش و دارایی در میان بانکهای خصوصی حراج کن: در بیست و چهارمین رتبه بندی صد شرکت برتر سازمان مدیریت صنعتی، برمبنای عملکرد سال مالی 1399، بانک پارسیان در عملکرد فاکتورهای فروش و دارایی، مقام دوم در بین بانکهای خصوصی را از آن خود کرد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، همین طور بر طبق این رتبه بندی، بانک پارسیان ضمن قرار گرفتن در لیست صد شرکت برتر کشور، توانست در شاخص فروش رتبه ششم و شاخص بیشترین دارایی نیز رتبه پنجم در بین تمامی بانکها را کسب کند.
در همایشی که روز دوشنبه ۴ بهمن ماه ۱۴۰۰ با حضور مسئولین، مدیران شرکت های برتر و بزرگ کشور و اصحاب رسانه برگزار شد؛ از شرکت های پیشرو و برتر کشور تقدیر به عمل آمد.
در این همایش، برمبنای ارزیابی های به عمل آمده جهت رتبه بندی ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور، بانک پارسیان به پشتوانه اعتماد مشتریان و تلاش کارکنان خود علاوه بر کسب رتبه های برتر از ۱۰۰IMI توانست همچون سالهای قبل در بین صد شرکت برتر کشور قرار گیرد.
سازمان مدیریت صنعتی همه ساله به رتبه بندی شرکت های برتر ایران می پردازد. این رتبه بندی با الهام از رسالت سازمان با فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه های اقتصادی کشور، فضای روشن تری از کسب وکار اقتصادی کشور ارائه می دهد و به مدیران بنگاه های اقتصادی، سیاست گذاران و پژوهشگران، یاری می رساند تا شناخت و درک دقیق تری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه های اقتصادی بزرگ کشور بیابند.
این رتبه بندی سالانه برمبنای اطلاعات موجود در صورت های مالی حسابرسی شده شرکتها و باهدف شناسایی جایگاه بنگاه های اقتصادی و گسترش رقابت میان آنها و کمک به سیاست گذاران اقتصادی کشور انجام می شود.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/11/16
13:00:30
0.0 / 5
348
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بانك , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد پارسیان مقام دوم در فاکتورهای فروش و دارایی در میان بانکهای خصوصی
نظر شما در مورد پارسیان مقام دوم در فاکتورهای فروش و دارایی در میان بانکهای خصوصی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴