دریافت مالیات از واحدهای مسکن مهر پردیس در صورت ۲ سال خالی بودن

دریافت مالیات از واحدهای مسکن مهر پردیس در صورت ۲ سال خالی بودن سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس ضمن اشاره به پیشرفت بیشتر از ۹۰ درصدی زیرساخت های مسکن مهر پردیس اظهار داشت: واحدهای مسکونی پردیس که ۲ سال خالی باشند مشمول مالیات می شوند.به گزارش حراج کن به نقل از وزارت راه و شهرسازی، پیمان پیرفرشی با بیان این که طی ۲ سال آینده پردیس تبدیل به شهری با تمامی امکانات زیربنایی و روبنایی خواهد شد، از اجرای قانون مالیات بر خانه های خالی برای واحدهایی که بیشتر از ۲ سال در پردیس خالی مانده اند اطلاع داد.
سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس در مورد تصفیه خانه شماره ۲ پردیس ضمن اشاره به این که کار روزانه درحال پیگیری است، اظهار داشت: دو لاگون تصفیه فاضلاب در اسفند و پیش از اتمام سال در پردیس راه اندازی می شود تا امکان انتقال فاضلاب میسر شود.
پیرفرشی در مورد تازه ترین وضعیت تکمیل واحدهای باقیمانده مسکن مهر پردیس توضیح داد: اتمام واحدهای باقیمانده مسکن مهر، پروژه به پروژه، بلوک به بلوک و واحد به واحد در حال انجام می باشد که این کار با اولویت رفع نقصها واحدهای تحویلی، واحدهایی که در آستانه تحویل هستند، تأمین منابع مالی برای تکمیل واحدهایی که در مرحله سفت کاری هستند انجام می شود تا مشکلات مردم حل شود.
وی افزود: زیرساخت های مسکن مهر پردیس پیشرفت ۹۰ درصد به بالا دارند و در همه فازها، زیرساخت های آب، برق، گاز، فاضلاب، شبکه آب، شبکه فاضلاب کار شده است. همینطور برنامه ریزی شده تا همزمان با تکمیل واحدها، مشکلات زیرساختی هم برطرف شود.
سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس ضمن اشاره به این که ۲۰ قرارداد مشارکتی برای تکمیل خدمات زیربنایی و روبنایی پردیس به ارزش بیشتر از ۴ هزار میلیارد تومان منعقد شده است، اظهار داشت: در مورد پروژه های روبنایی همچون مسجد، مدرسه، درمانگاه، فضای سبز و سایر خدمات عمومی در چارچوب بسته های مشارکتی کار در حال انجام می باشد.
پیرفرشی با تکیه بر این که در دو سال آینده که محصولات پروژه های مشارکتی شهر به ثمر می نشیند پردیس به شهری با همه امکانات و خدمات زیربنایی و روبنایی تبدیل خواهد شد از تعامل مناسب با شهرداری در مورد تحویل خدمات شهری پردیس اطلاع داد.
وی در مورد تعیین تکلیف واحدهای خالی پردیس هم اعلام نمود: در حدود ۲ تا ۳ هزار واحد در شهر پردیس هستند که عموماً در اختیار دلالان قرار دارد و مالکان آنها واحدها را تحویل نگرفته اند و این واحدها مرتب درحال خرید و فروش است و منجر به سکونت نشده است. در اینباره تصمیم بر آن است تا واحدهای مسکونی خالی پردیس که بیشتر از ۲ سال خالی باشند در چارچوب قانون مالیات بر خانه های خالی مشمول جریمه و مالیات می شوند. این واحدها به امور مالیات معرفی خواهند شد.

1400/11/14
23:36:23
0.0 / 5
396
تگهای خبر: ارز , خدمات , خرید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد دریافت مالیات از واحدهای مسکن مهر پردیس در صورت ۲ سال خالی بودن
نظر شما در مورد دریافت مالیات از واحدهای مسکن مهر پردیس در صورت ۲ سال خالی بودن
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳