استاندار تهران خبر داد

مدارس ابتدایی در استان تهران به مدت یک هفته غیرحضوری شد

مدارس ابتدایی در استان تهران به مدت یک هفته غیرحضوری شد استاندار و رئیس ستاد مدیریت و مقابله با بیماری کرونای استان تهران از غیرحضوری شدن یک هفته ای مدارس ابتدایی و تعطیلی مهدهای کودک در این استان به مدت یک هفته اطلاع داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، محسن منصوری، استاندار و رئیس ستاد مدیریت و مقابله با بیماری کرونای استان تهران از غیرحضوری شدن یک هفته ای مدارس ابتدایی و تعطیلی مهدهای کودک در این استان به مدت یک هفته اطلاع داد.
وی اضافه کرد: هم اکنون مدیریت این بیماری در استان و شهر تهران تحت کنترل است و تصمیم تعطیلی یک هفته ای مهد های کودک و غیرحضوری شدن مدارس ابتدایی به منظور اتخاذ تمهیدات پیشگیرانه در کنترل و مدیریت این بیماری اتخاذ شد.
استاندار تهران افزود: بر این مبنا تمامی مدارس مقطع ابتدایی در استان تهران از روز چهارشنبه ۱۳ بهمن ماه به مدت یک هفته به صورت غیرحضوری فعالیت می نمایند.
وی افزود: همینطور تمامی مهدهای کودک در استان تهران هم در بازه زمانی یک هفته ای و از تاریخ ۱۳ بهمن تعطیل خواهند بود.
منصوری افزود: بدیهی است در صورت تشدید و فراگیری بیماری کرونا، محدودیت های جدیدی در استان تهران اعمال و در مراحل بعدی اطلاع رسانی خواهد شد.
بر اساس گزارش روابط عمومی استانداری تهران، رئیس ستاد مدیریت و مقابله با بیماری کرونا استان تهران در انتها از شهروندان استان خواست رعایت پروتکلهای بهداشتی نظیر استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و تزریق دز سوم واکسن را جدی بگیرند.
منبع:

1400/11/13
09:25:38
0.0 / 5
342
تگهای خبر: طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مدارس ابتدایی در استان تهران به مدت یک هفته غیرحضوری شد
نظر شما در مورد مدارس ابتدایی در استان تهران به مدت یک هفته غیرحضوری شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲