محمود شایان تشریح كرد؛

عزم راسخ بانک مسکن در اجرای 5 فرمان رئیس جمهور

عزم راسخ بانک مسکن در اجرای 5 فرمان رئیس جمهور حراج کن: مدیرعامل بانک مسکن به آغاز اجرای فرامین ریاست جمهوری در بانک مسکن اشاره نمود و اظهار داشت: موارد مطرح شده در دیدار رئیس جمهور با مدیران بانکی کشور بلافاصله بعد از جلسه در بانک مسکن شروع شده است.به گزارش بازرگانی مهر به نقل از بانک مسکن، محمود شایان مدیر عامل بانک مسکن با بیان خبر آغاز اجرای ۵ فرمان رئیس جمهور به سیستم بانکی کشور در بانک مسکن، به تشریح جزئیات برنامه ها و عزم راسخ این بانک برای اجرای این فرامین اشاره نمود.
وی با اشاره به اینکه فرمان ۵ ماده ای رئیس جمهور برای سیستم بانکی کشور فصل الخطاب است، اظهار داشت: در همین زمینه به کلیه مدیران و معاونان بانک مسکن اعلام کردیم که در اجرای هرچه بهتر و سریع تر این دستورات برنامه ریزی لازم را داشته باشند و بنا داریم در کوتاه ترین زمان ممکن بند به بند این فرمان ۵ ماده ای را عملیاتی نماییم.
شایان همینطور از تشکیل کمیته ای برای تسریع در فرایند اجرای این دستورات اطلاع داد و اظهار داشت: به منظور رصد و نظارت بر اجرای دقیق ۵ فرمان رئیس جمهور محترم، مدیران استانهای بانک را مکلف کرده ایم که این کمیته را در استانهای خود هم تشکیل شده و گزارش عملکرد آن هم عرضه شود.
مدیر عامل بانک مسکن به آغاز اجرای فرامین ریاست جمهوری در بانک مسکن هم اشاره نمود و اضافه کرد: موارد مطرح شده در دیدار رئیس جمهور با مدیران بانکی کشور بلافاصله بعد از جلسه در بانک مسکن شروع شده است.
شایان در انتها تصریح کرد: همچون دیگر اقدامات انجام شده در بانک مسکن در زمینه اجرای فرامین رئیس جمهور میتوان به واگذاری بنگاه های تولیدی تملیک شده و تسهیل در پرداخت وام به مردم اشاره نمود که جزئیات بیشتر در این حوزه طی روزهای آینده از راه حساب های کاربری رسمی بانک به اطلاع عموم خواهد رسید.


منبع:

1400/11/01
12:24:54
0.0 / 5
356
تگهای خبر: بانك , پرداخت , تولید , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد عزم راسخ بانک مسکن در اجرای 5 فرمان رئیس جمهور
نظر شما در مورد عزم راسخ بانک مسکن در اجرای 5 فرمان رئیس جمهور
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲