از رفع مشکل پارکینگ تا جمع آوری کارگاه مترو در منطقه ۱۰

از رفع مشکل پارکینگ تا جمع آوری کارگاه مترو در منطقه ۱۰ به گزارش حراج کن معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در ˮپویش قرار خدمتˮ منطقه ۱۰، بر اجرای هرچه سریع تر دستورات و رفع مشکلات ترافیکی مردم تاکید نمود.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، مجتبی شفیعی در هشتمین پویش خدمت به منطقه ۱۰ رفت و آخرین وضعیت اجرای مصوبات ترافیکی، چگونگی تخصیص اعتبارات، چالش ها و راهکارهای ارتقای کیفیت و افزایش ظرفیت حمل و نقل همگانی و کاهش تصادفات درون شهری را مورد بحث و بررسی قرار داد.

شفیعی همینطور ضمن دریافت گزارش عملکرد معاونت حمل و نقل منطقه از فضاها و اماکن مختلف در رابطه با حوزه حمل و نقل و ترافیک، بازدید و دستوراتی را جهت اقدام عملیاتی و روان سازی جریان ترافیک صادر کرد و مقرر شد تملک املاک واقع در طرح اصلاحی خیابان امام خمینی(ره) از محل اعتبارات متمرکز حمل و نقل و ترافیک در اختیار سازمان املاک قرار گیرد.

همینطور مقرر شد به منظور رفع مشکل کمبود پارکینگ، عارضه سنجی ترافیکی پارکینگ خیابان گلکار در دستور کار قرار گرفته و تا سقف ۱۰۰میلیارد تومان از محل اعتبارات کسر پارکینگ برای منطقه اقدام گردد. مقرر شد در ایستگاه مترو شهید نواب صفوی، نصب آسانسور در کنار هواکش ایستگاه جنب بزرگراه نواب به سالن فروش بلیت خط ۲ در دستور کار قرار گیرد.

دراین پویش مقرر شد تحویل و نصب گاردریل های موردنیاز منطقه در اولویت برنامه های سازمان حمل و نقل و ترافیک قرار گیرد و کارگاه های مترو بریانک جنوبی ظرف سه ماه، شمال به جنوب بزرگراه نواب، ظرف شش ماه و شهید سلیمانیان ظرف یک سال جمع آوری شوند.

همینطور مقرر شد معاون شهردار تهران مبحث عدم همپوشانی خطوط حمل و نقل عمومی در بخش جنوبی منطقه ۱۰ و عرضه راهکار آن، در دستور کار کمیته حمل و نقل عمومی قرار گیرد. همینطور قرار شد تعویض و تبدیل دریچه های آهنی به کامپوزیت در بزرگراه شهید نواب صفوی و امکان لوله گذاری و کاهش تعداد دریچه ها در دستور کار قرار گیرد.
در ادامه مقرر شد که ملک ورودی دوم ایستگاه توحید در جنوب غربی تقاطع آزادی- نواب تملک شود و مصوبه کمیته شبکه معابر درمورد منوط شدن چراغ دار کردن تقاطع خیابان خوش با امام خمینی(ره) به تملک، لغو و تقاطع با چراغ کنترل شود و تفاهمنامه میان مترو و مالکین در مجتمع ایستگاهی شهیدان واقع در خیابان آزادی و شهیدان با مشارکت همه ذی نفعان همچون سازمان املاک انجام و عملیات اجرایی آن آغاز شود.

منبع:

1400/10/30
22:55:00
0.0 / 5
398
تگهای خبر: فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد از رفع مشکل پارکینگ تا جمع آوری کارگاه مترو در منطقه ۱۰
نظر شما در مورد از رفع مشکل پارکینگ تا جمع آوری کارگاه مترو در منطقه ۱۰
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳