آمادگی متروی تهران برای خدمات رسانی در مراسم سالگرد شهید سلیمانی

آمادگی متروی تهران برای خدمات رسانی در مراسم سالگرد شهید سلیمانی حراج کن: نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از آمادگی کامل این شرکت برای خدمات رسانی به شرکت کنندگان در مراسم دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی آگاهی داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، مهدی شایسته اصل ضمن گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه برای ارائه خدمات حداکثری جهت رفاه حال شهروندان و شرکت کنندگان در مراسم دومین سالگرد شهادت آن شهید والامقام، به سبب قرارگرفتن ایستگاه مصلی امام خمینی (ره) و ایستگاه شهید بهشتی در خطوط یک و سه متروی تهران، در ضلع شمال و جنوب مصلی امام خمینی (ره) تهران، با بهره گیری از تمامی امکانات و حداکثر توان و ظرفیت خدمات رسانی می کند.
وی اشاره کرد: ضمن تقویت خدمات رسانی در این خطوط و ایستگاه های منتهی به محل برگزاری مراسم، در صورت نیاز قطارهای فوق العاده نیز اعزام خواهد شد.
طبق گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، مراسم دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی روز دوشنبه ۱۳ دی ماه از ساعت ۱۴ در مصلی بزرگ حضرت امام خمینی (ره) برگزار می گردد.
منبع:

1400/10/12
22:53:41
0.0 / 5
716
تگهای خبر: خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آمادگی متروی تهران برای خدمات رسانی در مراسم سالگرد شهید سلیمانی
نظر شما در مورد آمادگی متروی تهران برای خدمات رسانی در مراسم سالگرد شهید سلیمانی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳