رییس كمیسیون سلامت شورای شهر تهران:

شهردار تهران از اعمال سلیقه در پرداخت حقوق و مزایای کارکنان جلوگیری نماید

شهردار تهران از اعمال سلیقه در پرداخت حقوق و مزایای کارکنان جلوگیری نماید به گزارش حراج کن رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران خواهان بررسی چگونگی اصلاح و افزایش میزان حقوق و مزایای کارکنان شهرداری تهران مندرج در احکام کارگزینی ایشان و پیشگیری از اعمال سلیقه برخی مدیران در پرداخت حقوق پرسنل توسط شهردار تهران با قید فوریت شد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، مهدی پیرهادی در جریان سی و سومین جلسه شورای شهر تهران طی تذکری اظهار داشت: پس از گفته های قبلی بنده پیرامون ترمیم حقوق کارکنان شهرداری تهران، از بدنه پرسنل، پیام های گوناگونی در خصوص نگرانی آنان در تخصیص اضافه کار و عدم رعایت عدالت در توزیع آن توسط برخی مدیران مربوطه، دریافت کردم.
وی افزود: هر چند باید برای مساله اضافه کاری، سازوکار و تمهیدات منصفانه ای توسط متولیان امر، ایجاد شود تا هیچ یک از پرسنل، نگرانی بابت بی عدالتی و اِعمال سلیقه برخی مدیران را نداشته باشند و امر ترمیم و تکمیل حقوق این عزیزان محقق شود اما نمی گردد از مطالبه به حق کارکنان، غفلت کرد.
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورا اظهار داشت: در سنوات گذشته، حقوق و مزایای کارمندان شهرداری تهران در مقایسه با سایر دستگاههای اجرایی بیشتر بود ولی هم اکنون علیرغم فشار سنگین کاری، مشکلات عدیده معیشتی و اوضاع نابسامان اقتصادی و البته در مقایسه با سایر نهادهای اجرایی از وضعیت مناسبی برخوردار نیست و در سطح پایین تری قرار دارد.
پیرهادی تصریح کرد: ازاین رو از شهردار محترم تهران می خواهم به قید فوریت، برای افزایش میزان حقوق و مزایای کارکنان شهرداری تهران مندرج در احکام کارگزینی ایشان، اقدام مناسب انجام پذیرد.
وی ادامه داد: آنچه مسلم است اصلاح احکام کارگزینی کارکنان شهرداری تهران علیرغم بار مالی است که طبیعتا خواهد داشت چون که این مبادرت به بهره وری بیشتر سیستم، تقویت تعلق سازمانی و در نهایت به خدمت رسانی مضاعف به شهروندان عزیز تهرانی منجر خواهد شد.1400/10/01
12:27:40
0.0 / 5
611
تگهای خبر: اقتصاد , پرداخت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد شهردار تهران از اعمال سلیقه در پرداخت حقوق و مزایای کارکنان جلوگیری نماید
نظر شما در مورد شهردار تهران از اعمال سلیقه در پرداخت حقوق و مزایای کارکنان جلوگیری نماید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳