داغ شدن صندلی سینماها با گشت ارشاد ۳

داغ شدن صندلی سینماها با گشت ارشاد ۳ فیلم سینمایی گشت ارشاد 3 به اسپانسری برند مکنزی در ده روز اول اکران، به فروش بیش از 10 میلیارد تومان رسید.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، «گشت ارشاد ۳» به تهیه کنندگی و کارگردانی سعید سهیلی است که می توان آنرا یکی از فیلم های محبوب سال ۱۴۰۰ دانست. این فیلم دنباله ای بر فیلم های گشت ارشاد (۱۳۹۰) و گشت ارشاد ۲ (۱۳۹۵) است. کارگردان هر دو فیلم قبلی گشت ارشاد هم سعید سهیلی بود. وی در گشت ارشاد ۳ بعنوان تهیه کننده نیز حضور دارد. بر طبق عملکرد موفقیت آمیز دو فیلم قبلی در گیشه، انتظار می رود گشت ارشاد ۳ یکی از فیلم های پرفروش امسال باشد.
فیلم سینمایی گشت ارشاد ۳ به اسپانسری برند مکنزی در ده روز اول اکران، به فروش بیش از ۱۰ میلیارد تومان رسید.
این فیلم روز جمعه پنجم آذر ماه به رقم فروش ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومانی رسید و رکورد فروش روزانه را به نام خودش ثبت نمود. این رکورد قبل از این با فروش ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون در اختیار (رحمان ۱۴۰۰) بود.
ساعد سهیلی، پولاد کیمیایی، امیر جعفری، بهنام بانی، میرطاهر مظلومی، نازنین کیوانی، مبینا رحمتی، اسدالله منجزی، امیر محاسبتی، اشکان عقیلی، مهدی دانایی فرد، با معرفی علیرضا خواجه نیا گروه بازیگران گشت ارشاد ۳ را می سازند. همین طور پخش این فیلم توسط شایسته فیلم انجام شده و اسپانسری آنرا برند مکنزی بر عهده دارند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1400/09/14
22:31:56
0.0 / 5
219
تگهای خبر: برند , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد داغ شدن صندلی سینماها با گشت ارشاد ۳
نظر شما در مورد داغ شدن صندلی سینماها با گشت ارشاد ۳
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵