توضیحات شهرداری درباره انتصاب سرپرست مدیركل ماده ۱۰۰:

نسبت با عضو شورا نقشی در انتصاب ندارد

نسبت با عضو شورا نقشی در انتصاب ندارد حراج کن: حوزه معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران درباب انتصاب ˮفاطمه حیدریˮ به سمت «سرپرست مدیر کل ماده صد» توضیحاتی ارائه داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، در این توضیحات که سایت شهر آنرا منتشر نموده، آمده است: نظر به برخی نکات مطرح شده درباب انتصاب فاطمه حیدری به سمت سرپرست اداره کل ماده صد شهرداری تهران، لازم است نکات زیر را درباب توانایی علمی و شایستگی ایشان را به استحضار شهروندان برسانیم.
۱- مدیر کل اسبق ماده صد شهرداری تهران که از جانب وزارت کشور به شهرداری تهران مامور شده بودند، با اتمام ماموریت از سمت خود کناره گیری کرده اند.
۲- با استناد به ماده ۷۴ قانون برنامه پنج ساله سوم، شهرداری را مکلف کرده است که در امتداد افزایش میزان حضور و ارتقای جایگاه زنان در مدیریت شهری و افزایش سطح و کیفیت حضور اجتماعی و مشارکت فعال زنان در شهر بوسیله تبعیض مثبت توانمندسازی و فراهم کردن زمینه ارتقای نقش زنان در مدیریت شهری با اختصاص ۳۰ درصد از پست های مدیریتی به زنان شاغل در شهرداری، معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران، فاطمه حیدری با سابقه حدود 17 سال سابقه و تجربه در شهرداری تهران، به سمت سرپرست اداره کل ماده صد شهرداری تهران منصوب شدند.
۳- ایشان دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس در رشته برنامه ریزی شهری (قبل از استخدام در شهرداری تهران) و دانشجوی سال آخر دکتری در رشته شهرسازی است.
۴- سوابق مسئولیت و کارشناسی در بخشهای مختلف شهرسازی شامل طرح تفصیلی، شورای برنامه ریزی منطقه، کارشناس مسئول حرائم حفاظتی – امنیتی، مسئول بودجه و ارزیابی عملکرد اداره کل شهرسازی و طرح های شهری وعملکرد مثبت ایشان در مسئولیهای محوله سبب شده تا شورای تحول برمبنای رزومه ایشان، شرایط احراز این سمت را برای ایشان در نظر بگیرد.
۵- بهره گیری از توان علمی و تجربی همه کارکنان شهرداری و تلاش در جهت گردش نخبگان و زمینه سازی ارتقاء افراد مستعد از برنامه های شهرداری تهران در انتصاب پست های مدیریتی بوده و نسبت ایشان با عضو شورای اسلامی شهر تهران نقشی در انتصابشان ندارد.
به گزارش شهر، با حکم حمیدرضا صارمی، سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران؛ فاطمه حیدری «سرپرست اداره کل امور اجرائی کمیسیون های ماده صد» شد.
فاطمه حیدری دانشجوی دکتری شهرسازی و از پرسنل رسمی و با سابقه شهرداری تهران است.1400/09/04
20:31:28
0.0 / 5
666
تگهای خبر: ارز , تجربه , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد نسبت با عضو شورا نقشی در انتصاب ندارد
نظر شما در مورد نسبت با عضو شورا نقشی در انتصاب ندارد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴