تخفیف ویژه اسنپ برای موسسات خیریه

تخفیف ویژه اسنپ برای موسسات خیریه شرکت اسنپ در امتداد مسئولیت اجتماعی خود برای سازمان های خیریه و موسسات مردم نهاد 20 درصد تخفیف ویژه در نظر گرفته است.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، سازمان های خیریه می توانند با باز کردن حساب در پنل سازمانی در خدمات درخواست خودرو و پیک موتوری از این تخفیف ویژه استفاده کنند. این تخفیف تا آخر سال ۱۴۰۰ معتبر است. سازمان های خیریه جهت استفاده از این تخفیف کافی است شماره تماس و نام فرد مسئول خودرا به ایمیل روابط عمومی اسنپ (pr@snapp.cab) ارسال نمایند تا مراحل ثبت نام در پنل سازمانی برایشان صورت گیرد.
اسنپ قبل از این اقدامات مختلفی در حوزه مسئولیت اجتماعی انجام داده است که از آن جمله می توان به اختصاص طرح های مختلف نیکوکاری در باشگاه مشتریان (تامین هزینه های درمان کودکان بستری، پشتیبانی از تحصیل دانش آموزان کم برخوردار سیستان و بلوچستان و آموزش آنلاین منجر به اشتغال افراد دارای معلولیت)، معافیت از پرداخت کمیسیون کاربران راننده دارای معلولیت، تسهیلات ویژه برای حمل و نقل افراد دارای اتیسم و غیره اشاره نمود.
تخفیف ویژه برای سازمان های خیریه گام دیگری در امتداد مسئولیت اجتماعی اسنپ محسوب می شود. هدف از این طرح پشتیبانی از موسسات خیریه، کاهش هزینه ها و آسان سازی حمل و نقل این سازمان هاست. در حقیقت پنل سازمانی راه حل اسنپ برای ساده سازی حمل و نقل سازمان هاست که بوسیله آن امکان مدیریت درخواست های گوناگون و همزمان فراهم گشته است. از مزایای پنل سازمانی می توان به گزارش جامع از سفرهای سازمانی، قابلیت استفاده از کیف پول، مدیریت هزینه ها بدون نیاز به رسید تنخواه و شاخصهای سفر اشاره نمود.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1400/09/01
22:57:17
0.0 / 5
223
تگهای خبر: آنلاین , پرداخت , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تخفیف ویژه اسنپ برای موسسات خیریه
نظر شما در مورد تخفیف ویژه اسنپ برای موسسات خیریه
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳