معاون بازاریابی و فروش سایپا اعلام كرد؛

عزم سایپا برای تحویل خودرو های مشتریان در موعد مقرر

عزم سایپا برای تحویل خودرو های مشتریان در موعد مقرر معاون گروه سایپا اظهار داشت: هم اکنون در تولید و تحویل محصولات خود به مشتریان با تاخیر زیاد مواجه نیستیم و خودرو ها برپایه برنامه ریزی و بموقع ساخته شده و در زمان مقرر تحویل می شود.



به گزارش حراج کن به نقل از مهر به نقل از سایپا، حسین کاظمی اظهار نمود: مطابق با تدابیر مدیرعامل گروه و هم برنامه ریزی های صورت گرفته، چالش تاخیر در تحویل محصولات سایپا برطرف شده و خودرو ها در موعد مقرر تحویل مشتریان می شود.
وی افزود: دو قطعه مهم و راهبردی شامل مالتی مدیای خودرو شاهین و همینطور قطعه ACU در ارتباط با محصولات ساینا. اس و کوییک. اس با تاخیر تولید توسط شرکتهای قطعه ساز روبرو شده که سبب شده تحویل این محصولات به مشتریان با کمی تاخیر مواجه شود.
به گفته وی، گروه سایپا هماهنگی های لازم با زنجیره تأمین و قطعه سازان را برای رفع مشکل تولید و تأمین قطعات مذکور انجام داده و بزودی تولید هر دو قطعه طبق روال برنامه ریزی شده صورت خواهد گرفت.
معاون بازاریابی و فروش سایپا خاطرنشان کرد: رویکرد سایپای نوین، جلب رضایت مشتریان از راه ارتقاء کیفی مستمر و هم تسریع در تولید محصولات و عرضه است.
کاظمی اظهار داشت: با وجود همه مشکلات توانستیم مشکل مهم تعهدات معوق را به صورت کامل حل و فصل نماییم و امروز در زمینه تحویل هیچ یک از محصولات با تاخیر طولانی مدت مواجه نیستیم.
وی تصریح کرد: تلاش می نماییم با افزایش تولید و عرضه خودرو به بازار، نیازهای مشتریان و تقاضای موجود در بازار را پاسخ دهیم.

1400/09/01
16:21:17
0.0 / 5
394
تگهای خبر: بازار , تولید , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد عزم سایپا برای تحویل خودرو های مشتریان در موعد مقرر
نظر شما در مورد عزم سایپا برای تحویل خودرو های مشتریان در موعد مقرر
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱