همه چیز درباره سایبان خودرو

همه چیز درباره سایبان خودرو به گزارش حراج کن در ادامه شما را با نکات مهمی برای ساخت سایبان ماشین آشنا خواهیم کرد.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، هدف از ساخت سایبان خودرو بعنوان پارکینگ این است که از خودرو ها نگهداری شود. این سایبان ها در طرح ها و ابعاد گوناگونی در بازار وجود دارند. یکی از مواردی که در زمان سفارش سایبان پارکینگ برای حیاط خانه ی خود باید محاسبه کنید، ابعاد و اندازه محیط است.
این مبحث برای ساخت و طراحی سایبان خودرو بسیار حائز اهمیت می باشد. بهتر است بدانید که ساخت سایبان تنها مختص نگهداری از خودرو نیست؛ بلکه امروزه از ساخت سایبان درب حیاط به منظور محافظت از رنگ و ترکیبات به کار رفته در درب خانه و موارد دیگر استفاده می شود.
اما کاربردی ترین نوع سایبان همان سایبان ماشین است. ساخت سایبان پارکینگ بخاطر نقش مهم حفاظتی آن از ماشین ها بایستی به شکل اصولی و استاندارد صورت گیرد. برای ساخت سایبان خودرو بهتر است با یک شرکت معتبر صحبت کنید و قیمت سایبان خودرو را به مناسب ترین شکل تهیه کنید. در ادامه شما را با نکات مهم برای ساخت سایبان ماشین آشنا خواهیم کرد؛ پس با ما همراه باشید.
یکی از نکات مهم برای ساخت سایبان پارکینگ؛ رعایت اصول ایمنی و حفاظتی با در نظر گرفتن نوع سازه انتخابی برای ساختن سایبان ماشین است. یکی دیگر از نکاتی که باید در ساخت سایبان در نظر گرفت؛ ابعاد و اندازه ی آن است و این که چه تعداد خودرو مقرر است زیر سایبان قرار گیرد. یعنی این سایبان باید چند خودرو را در زیر خود جای دهد.
ساخت سایبان ماشین برای مصارف شخصی و یا عمومی در مکان های متعدد برای حفاظت از خودرو ها در مقابل شرایط نامناسب آب و هوایی؛ مثل باران و برف و طوفان و صاعقه و همینطور تابش مستقیم نور خورشید انجام می شود. ساخت سایبان پارکینگ با در نظر گرفتن فضای موجود و تعداد و ابعاد ماشین ها صورت می گیرد.
ساخت سایبان ماشین علاوه بر حفاظت از خودرو در مقابل شرایط آب و هوایی و همینطور در مقابل پرتاب اشیا و دیگر حوادث طبیعی احتمالی؛ جلوه ای زیبا بر نمای ساختمان شما می دهد. شما می توانید یکی از طرح ها و نوع های مختلف سایبان را؛ که به نمای ساختمان اتان می خورد را انتخاب کنید و بر زیبایی نمای ساختمان خود تأثیر مثبت بگذارید. همه ی مواردی که گفته شده با هدف ساخت سایبان خودرو در نگهداری و حفاظت از کیفیت بدنه ی ماشین ها تأثیر گذار است.
موارد کاربردی ساخت سایبان ماشین
ممکن است با گفتن کلمه ساخت سایبان ماشین، نهایت عملکرد سازه بوجود آمده برای همه افراد مشخص باشد. اما بهتر است بدانید که موارد کاربرد سایبان پارکینگ با در نظر گرفتن نوع خودرو ها و همینطور محل نصب آنها پس از ساخت بسیار متفاوت می باشد. واما همه چیز درباره سایبان ماشین را بدانید.
اصول ساخت سایبان پارکینگ به فضای مربوطه بستگی دارد؛ مثلا در مجاورت کارخانه ها، زمینهای زراعی و برخی از ساختمان های اداری و منازل مسکونی ویلایی و یا آپارتمانی؛ شرایط ساخت سایبان ماشین با موارد و اصول متفاوتی انجام می شود.

به عنوان نمونه برای ساخت سایبان پارکینگ در حیاط خانه ها، برای نصب سایبان از اهرم نگهدارنده ی دیوارها برای نصب استفاده می شود. ولی برای فضاهای باز مثل مجاورت کارخانه ها که دیواری وجود ندارد؛ باید از سازه های مقاومتی متفاوتی برای این امر استفاده نمود. ازاین رو نوع کاربردی ساخت سایبان ماشین در فضای به کار رفته و نوع سایبان تأثیر دارد.
یکی از پرکاربرد ترین استفاده ها از ساخت سایبان ماشین، نصب در منازل ویلایی و یا آپارتمانی است؛ که فضای کافی برای ساخت پارکینگ ندارند.
همانگونه که در بالا گفتیم نوع کاربرد سایبان در ساخت آن تأثیر گذار است. اما منظور دقیق این جمله چیست؟ منظور از این جمله این است که نوع سازه انتخابی، ابعاد، نوع آب و هوایی منطقه، محاسبات دقیق و همینطور تعداد خودرو های تخمینی برای پارک کردن در زیر سایبان خودرو همگی در ساخمت سایبان نقش دارند. اما مهم ترین نقش را ابعاد و تعداد خودرو ها در این سازه ایفا می کنند.
آشنایی با کاربرد انواع سایبان پارچه ای ماشین
در این مقاله تلاش کرده ایم که شما را با نوعی از سایبان ماشین که از جنس پارچه است و انواع مختلف آن آشنا نماییم تا اگر قصد خرید سایبان خودرو دارید با اطلاعاتی جامع و کامل دراین زمینه تصمیم گیری نمایید. در واقع سایبان پارچه ای ماشین را میتوان نوعی پارکینگ متحرک دانست؛ چون که شما به راحتی می توانید آنرا در مکان های مختلف مانند ویلا و باغ و یا گردش در طبیعت حمل کرده و جا به جا نمایید. همان گونه که از نام این سایبان پیداست بدنه آن از جنس پارچه است که روی یک سازه فلزی قرار دارد؛ در ادامه به بررسی انواع سایبان پارچه ای و خصوصیات مهم هر یک می پردازیم.
امروزه با افزایش جمعیت و به دنبال آن تعدد خودرو های شخصی می دانیم که یکی از دغدغه های مهم افراد داشتن فضایی امن و مطمئن برای پارک خودرو است. در هنگام طراحی و ساخت آپارتمان ها هم اغلب فضای محدودی را به پارکینگ ساختمان اختصاص می دهند؛ به تعبیری دیگر در بیشتر مواقع میزان ظرفیت پارکینگ، بر مبنای تعداد واحدهای مسکونی در نظر گرفته می شود.
این در حالی است که این احتمال وجود دارد که هر واحد مسکونی دارای چند خودرو شخصی باشد! در این گونه مواقع سایبان ماشین آن هم از نوع پارچه ای، می تواند یک راهکار عالی و آسان برای حل این مشکل باشد.
همچنین در هنگام ساخت خانه های قدیمی هم به طراحی فضایی برای پارکینگ، توجه نمی شد که این امر برای کسانی که دارای خودرو شخصی هستند ناخوشایند است. این نوع سایبان ماشین که دارای یک سازه فلزی با مقاومت بالا و روکشی از جنس پارچه برزنت می باشد، سبب حل این مشکلات شده و با ایجاد فضایی امن و سرپوشیده برای پارک خودرو، در نهایت باعث آسودگی خاطر افراد می گردد.
علاوه بر این، سایبان پارچه ای ماشین برای موارد دیگری همچون مهمانی و دورهمی در فضای باغ یا ویلای شخصیتان، گزینه مناسبی است چونکه فضایی به دور از تابش مستقیم خورشید و بارندگی ها برایتان فراهم می نماید.
بررسی انواع سایبان پارچه ای ماشین
سایبان ماشین را میتوان بر مبنای معیارهای مختلف به دسته های مختلفی تقسیم بندی نمود؛ اگر بخواهیم از جهت نوع عملکرد به آن بپردازیم می توانیم به ۲ نوع سایبان اشاره نماییم: سایبان پارچه ای ثابت که این نوع سایبان، به شکلی طراحی شده است که بعد از آنکه سازه و روکش پارچه ای آنرا در محل مورد نظر نصب کنید، دیگر نمی توانید آنرا باز و یا بسته نمایید و همواره در حالت باز باقی می ماند؛ ازاین رو به مدت طولانی در مقابل نور خورشید و بارندگی قرار می گیرد، ازاین رو از نظر دوام و ماندگاری، دارای طول عمر کمتری نسبت به سایر سایبان ها بوده و قیمت کمتری دارد.
نوع دیگر سایبان ماشین از نوع پارچه ای، سایبان پارچه ای متحرک است که در این نمونه تلاش شده تا با رفع محدودیت های نوع ثابت آن، مشکلات احتمالی رفع شود؛ به این صورت که با قرار دادن اهرم در این سایبان و چرخاندن آن، میتوان در وضعیت های مختلف باز و بسته آنرا تنطیم نمود و به این ترتیب، از قرار گرفتن طولانی مدت سایبان در فصل تابستان و یا بارندگی ها جلوگیری نمود و دوام و طول عمر آنرا افزایش داد. البته سایبان پارچه ای متحرک هم دارای دو نوع سایبان دستی و سایبان برقی است.
در سایبان ماشین متحرک مدل دستی برای باز و بسته کردن اهرم آن میتوان از نیروی دست استفاده نمود که در اندازه و سایزهای کوچک، این امر امکان پذیر است در غیر این صورت سایبان پارچه ای برقی انتخاب مناسب تری است چون که به واسطه ریموت و بدون احتیاج به صرف انرژی میتوان اندازه مورد نظر برای سایبان را تنظیم نمود.
لطفاً برای سفارش سایبان خودرو با قسمت تماس با ما مهرگستر تماس حاصل نمایید.
آدرس شرکت
تهران سعادت آباد – چهارراه سرو-خیابان بوستان ششم پلاک ۳۱ واحد ۳
شماره تماس
۰۲۱۲۲۳۵۱۸۲۰
۰۲۱۲۲۳۵۱۸۲۱
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/08/22
22:24:10
0.0 / 5
504
تگهای خبر: انرژی , بازار , خرید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد همه چیز درباره سایبان خودرو
نظر شما در مورد همه چیز درباره سایبان خودرو
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲