استاندار تهران خبر داد

آغاز جمع آوری معتادان متجاهر تهران در هفته آینده

آغاز جمع آوری معتادان متجاهر تهران در هفته آینده به گزارش حراج کن استاندار تهران از آغاز جمع آوری معتادان متجاهر تهران از هفته آینده اطلاع داد و اضافه کرد: ساماندهی و توانمندسازی معتادان متجاهر در چارچوب طرح صدمه های اجتماعی از برنامه هایی است که مشترکا با همکاری دستگاههای مختلف و محوریت استانداری تهران صورت خواهد گرفت.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، محسن منصوری در حاشیه بازدید از پروژه ها و طرح های شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: راه آهن قرچک ـ ورامین از مرکز شهر تردد می کند و در این ارتباط راه اندازی زیرگذرهایی در راه این خط آهن شروع شده است؛ اما متأسفانه به علت کمبود منابع و البته عدم هماهنگی بین دستگاه ها این کار متوقف شده است که در جلسه ای که امروز برگزار شد به این مورد پرداخته و قرار شد تقسیم کار صورت گیرد.
وی افزود: بر همین مبنا بزودی فعالیت راه اندازی این زیرگذر آغاز خواهد شد و در این حوزه بطور قطع اعتبارات لازم تأمین و هماهنگی بین دستگاه ها صورت خواهد پذیرفت.
وی به شهرک صنعتی قرچک اشاره نمود و اظهار داشت: به جرأت میتوان گفت فعال ترین شهرک صنعتی در استان تهران این مجموعه است که در چند سال قبل بالغ بر ۲۰۰ واحد صنعتی در این شهرک صنعتی به بهره بردرای رسیده است. علاوه بر این ۳۸۰ واحد صنعتی هم در فازهای مختلف اجرایی با پیشرفت های قابل قبول قرار دارند که در اسرع وقت به بهره برداری خواهد رسید.
استاندار تهران افزود: در بازدیدی که امروز انجام شد ۴۰ واحد صنعتی در شهرک صنعتی قرچک به بهره برداری رسید که جهت راه اندازی این واحدها ۱۰۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است. علاوه بر این که یک هزار شغل به صورت مستقیم و ۲۵۰۰ شغل به صورت غیرمستقیم ایجاد می شود.
وی در ادامه ضمن اشاره به راه اندازی فاز دوم شهرک صنعتی قرچک به مساحت ۳۰۰ هکتار اظهار داشت: بنا بر برنامه ریزی انجام شده نهایتا طی سه ماه آینده فرآیند واگذاری زمین و راه اندازی فاز دوم آغاز خواهد شد.
استاندار تهران در ادامه ضمن اشاره به جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر شهر تهران در چارچوب قرارگاه خدمات اجتماعی اظهار داشت: از هفته آینده جمع آوری این افراد آغاز و ظرف مدت ۶ ماه گام نخست طرح اجرا خواهد شد.
وی تصریح کرد: ساماندهی و توانمندسازی معتادان متجاهر در چارچوب طرح صدمه های اجتماعی از برنامه هایی است که مشترکا با همکاری دستگاههای مختلف و محوریت استانداری تهران صورت خواهد گرفت.
منبع:

1400/08/13
20:33:59
0.0 / 5
529
تگهای خبر: پرداخت , خدمات , صنعت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آغاز جمع آوری معتادان متجاهر تهران در هفته آینده
نظر شما در مورد آغاز جمع آوری معتادان متجاهر تهران در هفته آینده
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱