ستاد ویژه مدیریت بحران پدافند غیرعامل شهرداری تهران فعال شد

ستاد ویژه مدیریت بحران پدافند غیرعامل شهرداری تهران فعال شد به گزارش حراج کن جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران شهر تهران از برگزاری جلسه ستاد ویژه مدیریت بحران با محور پدافند سایبری با حضور نمایندگان سازمان های عضو در ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری تهران اطلاع داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، علی نصیری ضمن اشاره به اهمیت مبحث پدافند غیرعامل بر رصد و پایش مستمر سازمان های دخیل، برای رفع نقاط ضعف و صدمه پذیر در حوزه سایبری به منظور جلوگیری از نفوذ و سو استفاده دشمن تصریح کرد.
وی اظهار داشت: در این نشست چگونگی بهره برداری از ظرفیت های موجود در شهرداری تهران و عرضه راهکارهای اساسی به منظور تأمین سوخت ناوگان حمل و نقل عمومی همچون تاکسی ها و همینطور خودرو های امدادی همچون آتش نشانی و اورژانس با رعایت ایمنی شهروندان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی در ادامه با تکیه بر لزوم هوشیاری در حوزه پدافند سایبری اضافه کرد: شهرداری تهران به منظور عرضه تمهیدات اساسی برای مقابله و جلوگیری از این حملات به تدابیر لازم در این عرصه اقدام نموده است.

طبق گزارش سایت شهر، نصیری در انتها خاطرنشان کرد: سازمان های عضو در ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری تهران تا اطلاع ثانوی برای رصد مستمر این حادثه در آماده باش کامل خواهند بود.1400/08/05
20:02:02
0.0 / 5
516
تگهای خبر: طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ستاد ویژه مدیریت بحران پدافند غیرعامل شهرداری تهران فعال شد
نظر شما در مورد ستاد ویژه مدیریت بحران پدافند غیرعامل شهرداری تهران فعال شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱