مسئول بسیج سازندگی خبر داد:

اهدای 100 سری جهیزیه به زوج های نیازمند لرستان

اهدای 100 سری جهیزیه به زوج های نیازمند لرستان به گزارش حراج کن لرستان مسئول بسیج سازندگی لرستان با اشاره به اهدای یکصد سری جهیزیه به مناسبت میلاد نبی مکرم اسلام، اظهار داشت: هر سری جهیزیه شامل 5 قلم اساسی زندگی برای زوج های نیازمند است.


احسان جهانبخش در مراسم توزیع ۱۰۰ سری جهیزیه به زوج های نیازمند لرستانی به مناسبت میلاد رسول اکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع)، اظهار نمود: رزمایش کمک مومنانه، تهیه و اهدا جهیزیه، در امتداد سلسله برنامه های رزمایش های کمک مومنانه از سال قبل تا حالا برگزار شده است.
وی یکی از خدمات بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان را اهدای جهیزیه به زوج های نیازمند برشمرد و اظهار داشت: تا پیش از رزمایش امروز ۹۰۰ سری جهیزیه به زوج های جوان لرستانی که مشکلات اقتصادی داشتند، اهدا شده است.
مسئول بسیج سازندگی سپاه لرستان با تاکید بر این که در این مرحله که به مناسبت میلاد نبی مکرم اسلام اجرا شد، تعداد ۱۰۰ سرویس جهیزیه کامل با شناسایی نواحی مقاومت بسیج در شهرستان ها و پس از پیگیری از قرارگاه محرومیت زدایی سپاه تهیه شده است، اشاره کرد: جهیزیه ها شامل پنج قلم اساسی به ارزش ۲۰ میلیون تومان است و مضاف بر این به هر کدام از زوج ها سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان کارت هدیه توسط بسیج سازندگی لرستان اهدا شد.
وی با اشاره به این که درخواست های مردمی از شهرستان ها جمع آوری شده و تا آخر سال چند مرحله رزمایش کمک مومنانه اجرا می شود، به طبخ و توزیع یک میلیون و ۲۵۰ هزار پرس غذای گرم از شروع سال تا حالا اشاره نمود و اظهار داشت: تعداد ۱۹۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد توسط بسیج سازندگی لرستان آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.
مسئول بسیج سازندگی سپاه لرستان تصریح کرد: در هفته بسیج، اختتام مراحل راه اندازی ۵۰۰ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد که توسط بسیج سازندگی از سال ۹۷ شروع شده است را اعلام می نماییم.
وی راه اندازی ۲۱ کیلومتر کانال کشاورزی در ۱۷ روستای استان را گوشه ای از خدمات گروههای جهادی لرستان دانست و اظهار داشت: تا اختتام کرونا و هر زمان که مردم نیاز داشته باشند ارائه این خدمات ادامه دارد.
منبع:

1400/08/03
10:07:24
0.0 / 5
478
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , اهدا , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اهدای 100 سری جهیزیه به زوج های نیازمند لرستان
نظر شما در مورد اهدای 100 سری جهیزیه به زوج های نیازمند لرستان
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴