وکیل متخصص کلاهبرداری چه وظیفه ای برعهده دارد؟

وکیل متخصص کلاهبرداری چه وظیفه ای برعهده دارد؟ به گزارش حراج کن کلاهبرداری یک جرم کیفری است و بیشتر در خرید و فروش ملکی دیده می شود و وکیل متخصص کلاهبرداری با عنایت به در اختیار داشتن مدارک و اسناد می تواند احقاق حق نماید.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، کلاهبرداری یک جرم کیفری است و بیشتر این کلاهبرداری ها در خرید و فروش ملکی دیده می شود، بنابراین وکیل متخصص کلاهبرداری مستند و مستدل ضد کلاهبردار شکایت تنظیم می کند و او را به دادگاه می کشاند، دادگاه هم مطابق قانون هم ملک را از او پس می گیرد و هم ضرر و زیان را از او دریافت می کند و هم او را محاکمه کیفری می کند، کلاهبرداری در قانون یک جرم است و مجازات زندان دارد.

کلاهبردار یا کلاهبرداری
کلاهبردار با وعده های مناسب دروغین و با راه و روشی که خود او به کار می برد، صاحب اموال مال باخته می شود. سپس صاحب مال که ملکش یا مالش را باخته متوجه می شود که، مال یا ملک او از دست رفته در حالیکه چیزی به دستش نرسیده است، در این شرایط، شخص مال باخته برای احقاق حق خود دنبال یک وکیل است.
در چنین شرایطی وکیل متخصص کلاهبرداری یا همان وکیل کلاهبرداری به کمک شما می آید، او با توان و قدرت و علمی که دارد مستدل و مستند به دادگاه ثابت می کند کاری که ضد موکل خود انجام شده یک عمل کلاهبرداری بوده است و باید اصل مال به صاحب اصلی برگردد و کلاهبردار باید هزینه خسارت را بپردازد و کلاهبردار مجازات شود.
تمامی این مراحل اگر وکیل متخصص کلاهبرداری نتواند مستند و مستدل ثابت نماید، اساسا وکیل ضعیفی بوده و مال موکل از دست می رود، در چنین شرایطی وکیل باید متخصص، حرفه ای، فنی، علمی و دارای فن بیان قوی باشد تا بتواند قاضی را قانع کند که عمل، عمل کلاهبرداری بوده است.

ملک یا اموال غیر منقول در کلاهبرداری
بیشتر کلاهبرداری ها، در مورد ملک یا اموال غیر منقول کلاهبرداری می شود. پرونده های قضایی در دادگاه درمورد کلاهبرداری ملکی و اموال غیر منقول بسیار زیاد است. ظاهراً کلاهبردارها، سند ملکی و خانه های مردم را مورد هدف قرار داده اند و شاید هم آسان ترین راه کلاهبرداری همین معاملات ملکی و اموال غیر منقول باشد.
آن ها وارد معاملات خرید و فروش مسکن می شوند، سپس سند را به نام خود می کنند، اغلب کلاهبرداری ها به همین شکل صورت گرفته است، یا قراردادی تنظیم می شود و با حیله از صاحب ملک امضا می گیرند و بعنوان فروش منزل ادعای خرید خانه می کنند.
موسسه وکیل متخصص کلاهبرداری (وکیل کلاهبرداری- وکیل ملکی)
وکیل متخصص کلاهبرداری یا وکیل ملکی تهران، باید فردی ماهر، حرفه ای و علمی باشد او باید بتواند حق را از باطل تشخیص دهد و اسناد را به صورت مستند و مستدل جمع آوری نماید و به دادگاه تحویل دهد.
وکلای موسسه ما می توانند در مورد کلاهبرداری و اختلافات ملکی به متقاضیان درخواست وکالت کمک نماید.
شما می توانید از راه شماره تماس از وکلای ما مشاوره بگیرید، مشاوره هم می تواند از راه تماس تلفنی و هم حضوری و هم اینکه از راه پیامک های واتس اپ و تلگرام باشد.
وکیل ملکی می داند که املاک شما چقدر مهم می باشد، خواه درحال خرید، فروش، اجاره یا محافظت از اموال خود می باشید. ما تجربه زیادی در رسیدگی به معاملات املاک و مستغلات و دعاوی حقوقی برای مشتریان در هر شکل و اندازه داریم. این بدان معناست که تنها چیزی که باید نگران آن باشید جزر و مد است.
هزینه وکیل متخصص کلاهبرداری (وکیل کلاهبرداری- وکیل ملکی):
جهت اطلاع از قیمت وکیل متخصص کلاهبرداری و وکیل ملکی از کارشناسان مشاوره بگیرید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/07/20
10:48:09
0.0 / 5
430
تگهای خبر: تجربه , خرید , طلا , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد وکیل متخصص کلاهبرداری چه وظیفه ای برعهده دارد؟
نظر شما در مورد وکیل متخصص کلاهبرداری چه وظیفه ای برعهده دارد؟
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳