معاون شهردار تهران:

اجرای خیلی از پروژه های شهری بدون هماهنگی نیروی انتظامی امکان پذیر نیست

اجرای خیلی از پروژه های شهری بدون هماهنگی نیروی انتظامی امکان پذیر نیست به گزارش حراج کن معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در دیدار با سردار بیات، ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی فرماندهی و پرسنل جان برکف نیروی انتظامی در تأمین امنیت و آرامش شهروندان، از نیروی انتظامی بعنوان یار و یاور مدیریت شهری در اداره مطلوب شهر یاد کرد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، ابوالفضل فلاح، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، در این دیدار، ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی فرماندهی و پرسنل زحمتکش انتظامی در تأمین امنیت شهروندان، به اهمیت مبحث امنیت بعنوان یکی از اساسی ترین نیازهای شهروندان اشاره نمود و آنرا لازمه آرامش مردم دانست.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی مظهر امنیت و اقتدار ملی است که با حفظ ارزش ها در جهت آسایش و آرامش شهروندان قدم بر می دارد.
معاون شهردار تهران با تاکید بر این که بدون همکاری و هماهنگی مجموعه نیروی انتظامی، اجرای خیلی از پروژه های شهری امکان پذیر نیست، اظهار داشت: تعامل بین نیروی انتظامی و شهرداری در حوزه های مختلف بالا رفته و حاصل این تعامل استفاده بهینه شهروندان از امکانات شهر و شهرداری است.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر، در ادامه این مراسم با اهداء لوح سپاس از زحمات سردار محمد کریم بیات فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران، تقدیر به عمل آمد.
منبع:

1400/07/15
13:07:13
0.0 / 5
459
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , اهدا , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اجرای خیلی از پروژه های شهری بدون هماهنگی نیروی انتظامی امکان پذیر نیست
نظر شما در مورد اجرای خیلی از پروژه های شهری بدون هماهنگی نیروی انتظامی امکان پذیر نیست
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵