شمارش معکوس برای ثبت نام در سامانه مدرسه مجازی، شروع شد!

شمارش معکوس برای ثبت نام در سامانه مدرسه مجازی، شروع شد! حراج کن: برای آشنایی بیشتر با سامانه مدرسه مجازی این مطلب را بخوانید.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، طی دو سال گذشته، شیوه های آموزش معلمین و اساتید و همین طور یادگیری دانش آموزان بسیار تغییر کرده است. حضور فیزیکی، شرط اول شرکت در کلاس ها نیست و بنابراین، اهمیت حضور فیزیکی در کلاس های مدرسه و دانشگاه ها کمرنگ شده است. یک دانش آموز یا دانشجو، با حضور در خانه یا هر موقعیت مکانی دیگری، آغاز به یادگیری دروس مختلف کرده و از بهترین امکانات کلاس در سامانه مدرسه مجازی، مانند کلاس های حضوری مدرسه بهره مند خواهد شد.
برگزاری دوره های مختلف آموزشی در سامانه مدرسه مجازی به واسطه‌ی بستر اینترنت و تجهیزات هوشمند مانند گوشی تلفن همراه، کامپیوتر و تبلت امکان پذیر است. هم اکنون، مدیران و مؤسسان خیلی از مدارس سطح کشور، از سامانه آموزش مجازی برای ارائه‌ی خدمات و شیوه های آموزشی به دانش آموزان و معلمان بهره می برند که به واسطه‌ی چنین تصمیم منطقی، حضور بیشتر دانش آموزان در کلاس ها و همین طور افزایش میزان مشارکت آنها در کارهای کلاسی از طرف معلمین گزارش شده است.
راه اندازی سامانه مدرسه مجازی به این علت از طرف مدیران مدارس با استقبال روبرو شد که بیشتر فرایندهای اداری و آموزشی مدرسه، بصورت آنلاین قابل انجام بوده و در همین راستا، ارائه‌ی خدمات و امکانات نیز بسیار باکیفیت صورت می گیرد.
در سامانه آموزش مجازی یا الکترونیکی، مراحل ثبت نام و تشکیل کلاس های آنلاین تا دریافت کارنامه و تحلیل نمرات دانش آموزان از طرف معلمین، بصورت کاملاً غیر حضوری انجام خواهند شد.
بدین ترتیب، دغدغه‌ی اصلی اولیا و دانش آموزان برای حضور در مدرسه و انتخاب کلاس های مختلف و ثبت نام در دوره های آموزشی برای همیشه، به بهترین شکل حل خواهد شد.
علاوه بر این، در آموزش برخط یا آنلاین، دانش آموزان از بهترین و به روزترین محتواهای آموزشی جهت یادگیری عمیق مطالب بهره مند خواهند شد و ارتباط و تعامل سازنده ای بین معلمین و شاگردان برقرار می شود. حتی در صورت نیاز، دانش آموزان می توانند، جهت یادگیری بهتر و درک عمیق مفاهیم آموزشی، ویدیو های ضبط شده‌ی هر جلسه را مجدداً مشاهده کرده و بدین شکل، از یادگیری لذت بیشتری خواهند برد.

در راستای تحقق اهداف نظام آموزشی و همین طور برخورداری تمام دانش آموزان از بهترین امکانات آموزشی بطور یکسان، سامانه آموزش مجازی سما، مبادرت به راه اندازی و پیاده سازی سامانه آموزشی برای مدارس مختلف نموده است.
تمام محدودیت ها و موانع آموزشی در سامانه مدرسه مجازی، شکسته شدند!
به نظر شما، چرا در سالهای قبل بیشتر دانش آموزان از رفتن به مدرسه خودداری می کردند؟
در اغلب مواقع، تشویق و حمایت اولیا و مدیران، جهت حضور دانش آموزان در کلاس ها، کارساز نبوده است و به ناچار، مبادرت به دعوت الزامی دانش آموز به کلاس نمودند که در نهایت دانش آموزان از مطالعه‌ی دروس و کسب نمرات عالی بازمانده اند.
راهکار چنین مشکلات و معضلات جدی که آینده‌ی تحصیلی دانش آموزان را ممکنست به خطر بیاندازد، راه اندازی سامانه اختصاصی آموزش مجازی مدرسه است. بدون آنکه دانش آموز از خانه یا اتاق خود بیرون رود یا حتی از اولیای خود دور باشد، می تواند از یادگیری دروس مختلف بهره برده و در نهایت، نتیجه‌ی قابل قبولی از شرکت در کلاس های آنلاین کسب کند.
از سوی دیگر، مدیران مدارس نیز مجبور به ایجاد طرح های تشویقی دانش آموزان برای حضور در کلاس های مختلف نخواهند شد و بدین ترتیب، تمام تمرکز آنها در آموزش برخط ارائه‌ی بهترین و مجهزترین امکانات آموزشی به معلمین و دانش آموزان مدرسه مجازی خواهد بود.
ویژگی ها و قابلیت های مهمی در سامانه های آموزشی لحاظ شده است که از جمله‌ی آنها:
امکان برگزاری کلاس زنده با حداکثر ظرفیت دانش آموزان بین ۳۰-۳۵ نفر، تداوم برگزاری کلاس ها و همین طور سامانه در صورت قطع اینترنت جهانی، شرکت در وبینارهای آموزشی مختلف تا حداکثر ظرفیت ۱۰۰۰ نفر، تشکیل پرونده‌ی تحصیلی برای دانش آموزان و دریافت کامل مدارک و مشخصات فردی آنها بدون حضور در مدرسه، امکان ایجاد و برگزاری آزمون آنلاین بر هر کلاس توسط معلمین و همین طور ارائه‌ی تکالیف درسی بصورت آنلاین، امکان شرکت در کلاس توسط گوشی هوشمند بدون محدودیت زمانی و مکانی و از همه مهمتر امکان ضبط، ذخیره و بارگذاری اتوماتیک کلیه‌ی کلاس های برگزار شده بعد از اختتام جلسات آموزشی وجود خواهد داشت.
ضمن آنکه مدیران سامانه مدرسه مجازی نیز، به امکانات و قابلیت هایی دسترسی دارند که نظارت آنها بر پروسه آموزش آنلاین دقیق تر شده و تعامل بیشتری با معلمین، معاونان و دانش آموزان جهت بهبود امکانات کلاس ها خواهند داشت.
در سامانه مدرسه مجازی، موفقیت تحصیلی افزایش خواهد یافت!
همانطور که می دانید، برای انجام هر کاری خصوصاً تحصیل در مقاطع مختلف، علاوه بر امکانات و تجهیزات به روز، برخورداری از شوق و انگیزه‌ی بالا جهت حضور در کلاس ها، بیش از هر چیز حائز اهمیت می باشد.
در حقیقت، هر چه انگیزه و هیجان دانش آموزان و دانشجویان جهت شرکت در کلاس های مختلف درسی، بیشتر باشد، بطور قطع آینده‌ی تحصیلی آنها نیز، روشن و مسیر پیش رو نیز هموار خواهد بود. دانش آموزی که در دوره‌ی تحصیلی از بهترین محتواها و منابع آموزشی بهره مند شده است، مسلماً اهداف تحصیلی و کاری درخشانی برای خود ترسیم خواهدنمود.
آموزش الکترونیک در دوران پساکرونا، در حقیقت، مکمل آموزش سنتی است. هر چند، اغلب مدیران، پروسه آموزش برخط را نسبت به آموزش سنتی، بهتر و گزینه‌ی برتری می دانند. بنابراین، نباید از راه اندازی و نصب سامانه آموزشی مجازی در مدارس غافل شد!

هدف از ارائه‌ی و راه اندازی سامانه های آموزش مجازی، به ویژه سامانه آموزش مجازی سما، افزایش موفقیت تحصیلی و تداوم مسیر موفقیت دانش آموزان است. در این سامانه ها برای آنکه اختیارات و امکانات بیشتری به مدیران، دانش آموزان و همین طور معلمان داده شود، از ماژول های تکمیلی و کاربردی بر روی سامانه استفاده شده است.
ماژول هایی که شامل بخش Login اختصاصی مدرسه( فرم ثبت نام کاربر و...)، بخش حساب کاربری (مشخصات کاربر، اطلاعات مدارک اختتام دوره، اطلاعات آزمون ها و... )، بخش آزمون ساز(امکان ایجاد و برگزاری آزمون های مختلف چند گزینه ای و تشریحی)، بخش ابزارهای مدیریتی (مدیریت پیام های داخلی، تکالیف، سامانه آموزشی، آزمون ها و...) می باشند.
همچنین تمام امکانات سخت افزاری و نرم افزاری بصورت یکجا و با پشتیبانی کامل، خدمت متقاضیان ارائه خواهد شد تا آنها بدون نگرانی و دغدغه، از بهترین امکانات موجود در این سامانه بهره مند شوند.
اگر از مدیران مدارس و مؤسسات آموزش عالی هستید، همین حالا جهت راه اندازی این سامانه با ما تماس بگیرید!
راه ارتباطی با کارشناسان سامانه آموزش مجازی سما:
تلفن تماس: ۴۴۳۷۲۱۴۲-۰۲۱
واتسا پ: ۲۶۷۰۱۸۶۲-۰۲۱
ایمیل: info@irsh.ir
و با ارسال عدد ۷ به شماره ۱۰۰۰۹۴۰۰۰، منتظر تماس کارشناسان این سامانه باشید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1400/07/11
10:04:05
0.0 / 5
463
تگهای خبر: آموزشی , آنلاین , ابزار , اهدا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد شمارش معکوس برای ثبت نام در سامانه مدرسه مجازی، شروع شد!
نظر شما در مورد شمارش معکوس برای ثبت نام در سامانه مدرسه مجازی، شروع شد!
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳