استاندار تهران خبر داد

واکسیناسیون 50 درصد کارگران شهرک های صنعتی استان تهران

واکسیناسیون 50 درصد کارگران شهرک های صنعتی استان تهران حراج کن: استاندار تهران از واکسیناسیون 50 درصد کارگران شهرک های صنعتی استان تهران آگاهی داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در این زمینه اظهار داشت: ۵۰ درصد از کارگران شهرک های صنعتی در استان تهران واکسینه شده اند و تنها در شهرک صنعتی شمس آباد ۱۵ لاین برای واکسیناسیون کارگران مشغول فعالیت هستند. با هماهنگی های بعمل آمده با دانشگاه های علوم پزشکی استان قرار شد تا هر دانشگاه علوم پزشکی به فراخور حوزه سرزمینی مبادرت به واکسیناسیون کارگران شهرک های صنعتی استان کنند و پیش بینی می نماییم تا هفته آتی تمامی کارگران شهرک های صنعتی استان واکسینه شوند.

وی ادامه داد: درباب پشتیبانی از صنعت فرش دستباف استان که ظرفیت خوبی در ارز آوری و ایجاد اشتغال و همین طور جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرهای استان تهران دارند مکاتبه ای با دبیرخانه سران قوا با محوریت موضوع حفظ استغال موجود در این صنعت داشته باشیم.

استاندار تهران اشاره کرد: باوجود اقدامات بنیادین در تامین و تقویت زیرساخت ها در شهرک های صنعتی استان اما باید اظهار نماییم اگر قانون برخورداری شهرک های صنعتی از اعتبارات ارزش افزوده که بتازگی از قانون حذف شده باردیگر احیا نشود شاهد مشکلات اساسی در شهرک های صنعتی استان باشیم و این مساله را بوسیله مکاتبه با کمیسیون صننایع مجلس شورای اسلامی تا حصول نتیجه، پیگیری می نماییم.
منبع:

1400/06/31
12:09:35
0.0 / 5
620
تگهای خبر: ارز , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد واکسیناسیون 50 درصد کارگران شهرک های صنعتی استان تهران
نظر شما در مورد واکسیناسیون 50 درصد کارگران شهرک های صنعتی استان تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴