سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران:

واکسیناسیون نیروهای آتش نشانی رو به انتها است

واکسیناسیون نیروهای آتش نشانی رو به انتها است سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درباب روند واکسیناسیون نیروهای آتش نشانی اظهار داشت: تزریق دُز دوم حدود 1000 نفر باقی مانده است که درحال انجام و پروسه واکسیناسیون رو به انتها است.به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، اوایل مردادماه بود که پیگیری های سازمان آتش نشانی تهران نتیجه داد و با همکاری نهادهای بهداشتی و درمانی واکسیناسیون آتش نشانان تهران شروع شد. قرار بود روزانه حدود ۴۰۰ نفر واکسینه شوند.

در همین رابطه جلال ملکی - سخنگوی سازمان آتش نشانی - درباب روند واکسیناسیون نیروهای آتش نشانی اظهار داشت: کل پرسنل سازمان آتش نشانی تهران دُز اول واکسن را تزریق کرده اند و طبق برنامه ریزی ها تزریق دُز دوم نیز مدتی است شروع شده و در مراحل پایانی است.

وی افزود: بر طبق آمار برای بیش از۴۰۰۰ نفر از پرسنل سازمان آتش نشانی تهران دُز دوم تزریق شده و واکسیناسیون حدود هزار نفر باقی مانده است. روزانه ۱۰۰ تا ۲۰۰ نفر از آنان برای تزریق واکسن مراجعه می کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با اعلان اینکه برای تزریق، دو نوع واکسن سینوفارم و برکت وجود داشت، درباره واکسن تزریقی به آتش نشانان اظهارکرد: اولویت با واکسن سینوفارم بود اما واکسن برکت هم موجود بود. بر طبق موجودی در مرکز برخی از آتش نشانان واکسن سینوفارم و تعدادی واکسن برکت تزریق کرده اند.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر، وی در پاسخ به این پرسش که در طول این مدت مراکز دیگری برای واکسیناسیون آتش نشانان تجهیز شد یا خیر؟ اظهار داشت: مرکز دیگری برای واکسیناسیون آتش نشانان تجهیز نشد چون این مرکز برای پروسه واکسیناسیون کافی بود. یک طبقه این مرکز برای واکسیناسیون آتش نشانان تجهیز شد.
1400/06/25
14:56:25
0.0 / 5
647
تگهای خبر: طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد واکسیناسیون نیروهای آتش نشانی رو به انتها است
نظر شما در مورد واکسیناسیون نیروهای آتش نشانی رو به انتها است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳