یك عضو شورای شهر تهران تاكید كرد

ضرورت رسیدگی به تبدیل وضعیت ایثارگران شهرداری تهران

ضرورت رسیدگی به تبدیل وضعیت ایثارگران شهرداری تهران به گزارش حراج کن یک عضو شورای شهر تهران بر ضرورت رسیدگی به تبدیل وضعیت ایثارگران شهرداری تهران تاکید نمود.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، سیداحمد علوی در دهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در تذکری اظهار داشت: مبحث اول درباره تبدیل وضعیت ایثارگران است که در شهرداری این مورد بسیار کند پیش می رود، خواهش می کنم حتما دوستان در شهرداری به چنین مبحث مهم و اساسی توجه نمایند و آنرا در نظر داشته باشند. مبحث دوم درباره مصوبه ای است که شهرداری جهت کمک به برگزاری انتخابات داشته، این مورد هم خوب پیش نمی رود، پیگیری کردیم و متوجه شدیم که مطالبات پرداخت نشده و دوستان در شهرداری مقداری گزینشی عمل می کنند، خواستارم که نسبت به پرداخت ها اقدام نمایند چونکه به نظر می رسد که در اولویت کاری دوستان این مورد نیست.
در ادامه پرویز سروری نایب رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به صحبت های علوی اظهار داشت: نمایندگان محترم هم با این مورد مواجه بودند، من مراجعات بسیار زیادی داشتم متاسفانه ماه ها از انتخابات می گذرد، اما این مبلغ ناچیز که به عزیزانی که چندین شبانه روز زحمت کشیدند به تعویق افتاده است، لطفا شهردار به این مورد توجه کند.
به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، مهدی اقراریان هم در تذکری اظهار داشت: در جلسه قبل مصوب شد که تذکرات در ابتدای جلسه مطرح شود این در شرایطی است که ما امروز در صحن علنی میزبان ۲ شهردار منطقه هستیم تا اقدامات و فعالیتهای خودشان را اعلام کنند، همینطور بنده هم از این ۲ منطقه به صورت میدانی بازدیدهایی داشته ام و امکان دارد سوال و مطلبی وجود داشته باشد که باید بعد از صحبت های شهرداران تذکرات مطرح شود.
وی ادامه داد: در واقع شهردار مناطق نکاتی را در ادامه احیانا مطرح می کنند که پس از آن نمایندگان مردم در شورا سوالاتی را از آنها خواهند پرسید.
در ادامه پرویز سروری نایب رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به اقراریان اظهار داشت: طبیعی است که شما می توانید سوالات را مطرح کنید، اما تذکرات بر مبنای تصمیم جلسه گذشته در ابتدای جلسات مطرح می شود تا بتوانیم جلسه را کنترل نماییم.1400/06/16
23:35:24
0.0 / 5
531
تگهای خبر: پرداخت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ضرورت رسیدگی به تبدیل وضعیت ایثارگران شهرداری تهران
نظر شما در مورد ضرورت رسیدگی به تبدیل وضعیت ایثارگران شهرداری تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴