همکاری امداد خودرو ایران با دانشگاه فنی و حرفه ای

همکاری امداد خودرو ایران با دانشگاه فنی و حرفه ای به گزارش حراج کن با امضای تفاهمنامه میان دانشگاه فنی و حرفه ای و شرکت امداد خودرو ایران، فارغ التحصیلان فنی و حرفه ای از این پس بعنوان امدادگر به ناوگان امداد خودرو ایران ملحق می شوند.به گزارش حراج کن به نقل از مهر به نقل از ایکوپرس، با امضای تفاهمنامه میان دانشگاه فنی و حرفه ای و شرکت امداد خودرو ایران، فارغ التحصیلان فنی و حرفه ای از این پس بعنوان امدادگر به ناوگان امداد خودرو ایران ملحق می شوند.
در این تفاهمنامه که به امضای سید عباس میرحسینی و رضا گنجی جویباری بعنوان مدیرعامل و عضو هیأت مدیره امداد خودرو ایران و ابراهیم صالحی عمران، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای رسید، ضمن تضمین عرضه فرصت شغلی به فارغ التحصیلان رشته های «مکانیک، الکترونیک، برق و برآورد خسارت خودرو»، شرکت امداد خودرو ایران برنامه ای برای عرضه تسهیلات ویژه به کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای در نظر گرفته است.
در این مراسم، صالحی، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای ضمن اشاره به ارتباط مؤثر دانشگاه و امداد خودرو ایران، بر ایجاد رشته های جدید دانشگاهی و بورسیه دانشجویان بر مبنای همکاری دوجانبه به منظور بهره مندی از امکانات و تجهیزات آموزشی و همینطور رفاهی میان دو نهاد، تاکید نمود.
میرحسینی، مدیرعامل امداد خودرو ایران هم ضمن اشاره به تجهیزات به کار رفته و ظرفیت ناوگان امدادرسانی در سرتاسر کشور ضمن استقبال از هم افزایی میان صنعت و دانشگاه، بهره مندی از ظرفیت دانشگاه به منظور ارتقای آموزش و دانش فنی امدادگران سراسر کشور و همینطور انجام پروژه های تحقیقاتی مشترک را ضروری دانست.
وی اظهار داشت: در شرایطی که خیلی از فارغ التحصیلان دانشگاهی کشور، دغدغه اشتغال در حوزه در رابطه با رشته تحصیلی خویش را دارند، در صورت استفاده از ظرفیت های موجود میتوان برای خیلی از این دانشجویان و فارغ التحصیلان، فرصت های مناسب شغلی ایجاد کرد.
میرحسینی تصریح کرد: با ورود متخصصان و عرضه خدمات امدادی مطمئن، شاهد خدمت رسانی مطلوب تر و رضایت بیشتر هموطنان در سرتاسر کشور هم خواهیم بود.


منبع:

1400/06/08
09:29:14
0.0 / 5
675
تگهای خبر: آموزشی , بورس , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد همکاری امداد خودرو ایران با دانشگاه فنی و حرفه ای
نظر شما در مورد همکاری امداد خودرو ایران با دانشگاه فنی و حرفه ای
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲